Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Forum o yoyo
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

OFFTOP - Forum o yoyo

Bosper53 - |12 Paź 2014|, o 11:54
Temat postu: Forum o yoyo
Ostatnio zainteresowałem sie yoyo i chciałem znaleźć jakieś forum ktore objasnialoby triki i w ogóle, ale obecnie nie ma żadnego więc pomyślałem ze możnaby obecne forum pen spinningu rozbudować o sprawy zwiazane z yoyem. Myśle, że przybyłoby użytkowników, którzy przy okazji mogliby się dowiedzieć coś o ps.
Wzrosłaby też aktywność na forum.

Co wy na to? Byłaby szansa wprowadzenia takiego pomysłu?

Sharakano - |12 Paź 2014|, o 12:04

Po pierwsze forum o yoyo istnieje i znajduję się na forum kuglarstwa. Po drugie wątpię by była potrzeba rozszerzania naszego forum o jakiekolwiek inne tematy. Po za tym sama nazwa "Portal Polskich Penspinnerów" mówi co znajduje się na forum.
Ps: Co do yoyo poszukaj tu: http://kuglarstwo.pl/forum/

Bosper53 - |12 Paź 2014|, o 12:09

Dzięki wcześniej musiałem to jakoś pominąć. A co do forum to uważam, że to niezły pomysł, bo forum mogłoby zwiększyć obroty.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group