Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Jakiego pena wybrać?
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

HELPDESK - Jakiego pena wybrać?

chomikx - |28 Wrz 2014|, o 17:11
Temat postu: Jakiego pena wybrać?
Siemka, już daawno nie kręciłem i nie mam żadnego moda i dlatego właśnie nie jestem na bierząco i bardzo mało co pamiętam z penspinningu jeżeli chodzi o mody i mam pytanie. Jakiego gotowego moda byście dla mnie polecili z pensfactory do max 60zł, najlepiej najtaniej bo chce go tylko po to żeby raz czasem w wolnym czasie pokręcić. Nie ma on być ani za lekki ani za ciężki tylko taki w sam raz, to samo z długością. Nie wiem czy Waterfall, Buster Cyl LE, G-mod, ComSSa, Pari Mod czy jeszcze co innego i jaki model(np. ArtComSSa, Dr.ComSSa, Metal ComSSa itp.) Prosiłbym o szybką odpowiedź, z góry dzięki :D
Gimli - |28 Wrz 2014|, o 20:24

Waterfall. Mod bardzo uniwersalny, optymalna waga i długość.
Pad - |28 Wrz 2014|, o 23:06

Ja polecał bym Metal ComSSe Black albo Yellow bardzo dobre i uniwersalne mody. Koszt też nie jest duży coś w okolicach 30 zł.
chomikx - |29 Wrz 2014|, o 13:39

Już tak poczytałem i stwierdziłem że wybiore z pośród Buster Cyl, Dr. ComSSa, Air ComSSa, Waterfall Premium/Classic, G-mod (na pf jest chyba v2), Pari Mod(nic o nim nie wiem). To co bym chciał to napewno żeby pen pewnie sie trzymał w ręce, miał dobre momentum, był tak 60% ciężki, chodzi o to aby nie był za ciężki ale napewno nie za lekki, dobrze wyważony i żeby mi bardzo długo dobrze służył :D .
MaxBonczyk - |7 Gru 2015|, o 13:31

Gdzie kupie długopis do penspinningu?
Takiego nie kupisz, musisz go samemu zrobić z gumek od pilota...
W sklepie z długopisem do penspinningu.
Moi koledzy kupywali, ale nie chcą mi powiedzieć gdzie.
jak chcesz być dobry, to poradzisz sobie z każdym.
W sklepie z długopisem do penspinningu - proste. Ew. u agenta marketingowego bieżący długopisy do penspinningu z pobliskiej hurtowni z długopisami do penspinningu, które docierają do sklepu z długopisem do penspinningu o którym ci powiedziałem, jednakże długopisy do penspinningu nie są tak często spotykane w sklepach jak w hurtowniach długopisów do penspinningu. niestety ale to jest brutalna prawda o długopisach do penspinningu oraz sklepach z długopisami do penspinningu.
Mam nadzieję, że zrozumiałes, o co biega.

MosieQ - |8 Gru 2015|, o 00:50

Wtf? Xd jesteś pijany? Temat jest sprzed ponad roku :D górnik

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group