Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Zobacz temat - [INFO] Mistrzostwa Polski 2014

Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Społeczność - [INFO] Mistrzostwa Polski 2014

Pari - |19 Wrz 2014|, o 21:50
Temat postu: [INFO] Mistrzostwa Polski 2014
Dziękuję wszystkim, którzy zdecydowali się w tym roku wystartować w Mistrzostwach Polski w pen spinningu. Oto lista uczestników:

Buła
Manti
KuBu250
Precel
Rafau
Trakos
Frontside
Malfroy
Domcior
PapaGhost
Maksym
pruCe
ziomuch
Player X
Dejv
czaru
kamper
Sharakano
MrBanan
Kozyr
Antraksus
Rapan
Harna$
Nanomo
chomikx
Wu
Kubens
Micro
Stryju
maj0nez
Silus
Gibki
Ytr
Zyziu
CryZell
Robbin
Szymek
Marvin
Him
Arti
----------
Razem 40 osób. (Jeżeli nie ma Cię na tej liście, a zapisywałeś się, napisz)

W związku z taką liczbą uczestników, Administracja proponuje taki oto system rozgrywek:

System rozgrywek:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1onypj6Ke1XQy2YToF1sMC7bfs5zLRZrCy3mm29uRicw/edit?usp=sharing

Tegoroczne MP składać się będą z fazy grupowej, oraz pięciu rund w fazie pucharowej. Osoba która dojdzie do finału będzie musiała nagrać w sumie 6 filmów.

Do fazy grupowej penspinnerzy zostaną przydzieleni losowo. Będzie 8 grup po 5 osób. Penspinnerzy przez sędziów ustawiani są w kolejności, wg zajętego miejsca. Tylko jedna osoba z grupy odpada, niemniej jednak warto jest zająć jak najwyższe miejsce w grupie, aby nie trafić na kogoś mocnego w fazie pucharowej. (wszystko przedstawione jest w pliku).

Rozstawienia w grupach nie będzie, ponieważ od ostatnich mistrzostw minęło sporo czasu i dużo się mogło zmienić, a po drugie aż 4 osoby wychodzą z grupy.

Terminarz:

http://screenshooter.net/5928675/kapkyct

Możecie już przygotowywać wasze comba do fazy grupowej.
Strona mistrzostw ruszy na dniach.
Losowanie grup jutro na tym oto wydarzeniu: http://forum.penspinning....084d1a0b18a#top

W razie pytań piszcie!

---------------------
21.09.2014
http://mp.penspinning.pl/
Strona jest już gotowa, możecie sprawdzić czy da sie zalogować.
Grupy zostały rozlosowane. Oto rozpiska:

A tutaj film z losowania: https://www.youtube.com/watch?v=NsiHkYo94H8
Przypominam, że deadline na pierwszą rundę grupową trwa do 27.09.2014 do godziny 23.59. Po tym terminie comba nie będą przyjmowane przez system!

Manti - |20 Wrz 2014|, o 11:21

Wygląda rozsądnie (y)
Marvin - |20 Wrz 2014|, o 13:12

Jest dobrze, nie ma co kombinować więcej.
maj0nez - |21 Wrz 2014|, o 11:55

kiedy będą wyniki losowania?
Pari - |21 Wrz 2014|, o 16:33

http://mp.penspinning.pl/
Strona jest już gotowa, możecie sprawdzić czy da sie zalogować.
Grupy zostały rozlosowane. Oto rozpiska:

A tutaj film z losowania: https://www.youtube.com/watch?v=NsiHkYo94H8
Przypominam, że deadline na pierwszą rundę grupową trwa do 27.09.2014 do godziny 23.59. Po tym terminie comba nie będą przyjmowane przez system!

Marvin - |21 Wrz 2014|, o 19:22

Moje typy(kolejność losowa):
A: kamper, Wu, Rafau, Precel
B: Malfroy, MrBanan, Stryju, Robbin
C: Buła, ziomuch, Nanomo, Maksym
D: KuBu250, Trakos, Harna$, Dejv
E: Manti, Silus, Player X, Rapan
F: Arti, Domcior, Gibki, Czaru
G: pruCe, Sharakano, Him, Micro
H: ...

Baarti - |24 Wrz 2014|, o 23:17

1.Gibki
2.pruCe
3.Silus

Arti - |27 Wrz 2014|, o 12:58

Wybaczcie panowie, ale rundę oddam walkowerem. Niestety wczoraj dość poważnie skręciłem rękę i nie jestem w stanie machać. Może znajdę jakieś stare combo - a nuż przejdzie.

@edit Coś bardzo starego (z 3 lata ma) jest, może się uda :P

Pari - |28 Wrz 2014|, o 13:39

Na stronie MP możecie już podziwiać filmy z fazy grupowej. Szkoda ze nie wszyscy wywiązali się z przysłania comba. Niemniej jednak widać wiele interesujących combosów.

www.mp.penspinning.pl

Ponadto przypominam, że każdy z użytkowników ma możliwość oddania głosu w walkach, głosy użytkowników forum się uśrednią i będą liczone jako głos jednego sędziego. Warto zagłosować, może to wiele zmienić!

Wyniki za tydzień!

Gibki - |30 Wrz 2014|, o 18:33

Zauważyłem ze w jednej z grup brakuje wiecej niż jednego filmu wiec wyjdzie na to ze w kolejnej rundzie ktoś będzie miał wolny los..
Wiec można by zrobić tak jak sie robi w wielu turniejach np. Tenisowych. Ze najlepsza osoba z tych co odpadły z grup przejdzie dalej w to puste miejsce jako 'lucky loser'.

Marvin - |30 Wrz 2014|, o 19:08

Jest to jakiś pomysł Gibki, ale jak określić najlepszą osobę skoro są one porównywane względem siebie w grupach? Na przykład z mojej grupy, która jest najbardziej wyrównana najlepszy zawodnik będzie miał pewnie o połowę niższy total niż najlepszy zawodnik z Twojej grupy, która ma zdecydowanego lidera i przepaść. W tej rundzie odpadną tylko dwie osoby jedna z grupy C i jedna z grupy H więc może po prostu niech forum w ankiecie zadecyduje, kto powinien iść dalej?
Zyziu - |30 Wrz 2014|, o 21:08

Marvin ma dobry pomysł.
Manti - |30 Wrz 2014|, o 21:49

Pomysł jest dobry, pytanie jednak czy nie jest nie w porządku wobec osoby, która z automatu przeszłaby do R3, a tak może odpaść w R2. Mimo wszystko jest to ustalanie zasad po rozpoczęciu mistrzostw i nawet jeśli ma na celu podniesienie poziomu, to jednak potencjalnie szkodzi osobie, do której uśmiechnął się los (czyli pen spinnera H3) ;)
Gibki - |1 Paź 2014|, o 00:28

"Marvin" napisał/a:
więc może po prostu niech forum w ankiecie zadecyduje, kto powinien iść dalej?
no tak będzie najlepiej chyba.

"Manti" napisał/a:
pytanie jednak czy nie jest nie w porządku wobec osoby, która z automatu przeszłaby do R3
Raczej nie ma tu niczego nie w porządku (tak samo można powiedzieć że nie w porządku jest to że ktoś walczy w 2 rundzie a ktoś przechodzi dalej bez nagrywania). Przecieża ta osoba zapisując się na turniej nie wiedziała że z przeciwnej grupy dwie osoby nie nagrają combosa, a losowanie było 'losowe' więc nie wpłynęło to na danego zawodnika negatywnie. Nie mówiąc już o tym że ten zawodnik dostanie kogoś kto przegrał, zamiast jednego z dwójki Rafau i Kamper, którze coś tam jednak potrafią.

A jak ktos nie wie o czym mowa to tu link do wikipedi: http://pl.wikipedia.org/w...Bliwy_przegrany

Pari - |5 Paź 2014|, o 20:47

Niestety, ale nie przewidywaliśmy takiej sytuacji w której ktoś z miejsca spadkowego by brał dalej udział w MP. Ci którzy nie nadesłali comba zrobili łatwiej tym, którzy nadesłali. Po za tym, mamy dwóch penspinnerów spadkowych a jedno miejsce do systemu pucharowego.

Na stronie mistrzostw można podziwiać już wyniki. www.mp.penspinning.pl
Rozpiska na następną rundę będzie lada dzień.

FeniX - |6 Paź 2014|, o 21:36

Wybaczcie opóźnienie. Na stronie MP jest już rozpiska na aktualną rundę - http://mp.penspinning.pl/...=news&newsid=67

Deadline - 11.10 godzina 23:59. Powodzenia!

Rarka - |19 Paź 2014|, o 09:28

Wyniki!
Na wstępie powiem, że pomimo tego, co na dole następuje, to cały turniej nie ulegnie opóźnieniu. Na Wasze filmy czekamy jak zawsze do najbliższej soboty, 25 października, do godziny 23:59.

A teraz nastąpią dwie nietypowe jak na MP rzeczy:
1. W walce W1 pomiędzy Rapanem i Preclem wystąpił remis. Dlatego też odbędzie się dogrywka. Ta dwójka ma czas do wtorku do godziny 23:59 na wysłanie kolejnych filmów. Sędziowie ocenią ten pojedynek osobno, najszybciej jak się da. Zwycięzca tej walki zmierzy się z Robbinem (filmy do soboty, jak wyżej wspomniałem). Gratuluję chłopakom za niezłą walkę.

2. Coś jeszcze bardziej niespotykanego: chcemy, abyście poznali sędziów! W tym roku mamy wyjątkowo sławnych i bardzo utalentowanych penspinnerów, więc warto wiedzieć, kto ogląda i ocenia Wasze walki. Skład prezentuje się następująco:
  • Eagle (PSH)
  • Pari (PPP)
  • Rarka (PPP)
  • Snow (PSH)
  • Spinnerpeem (THPSC)
  • Zkhan (UPSB)

Wykonują świetną robotę, za co im bardzo dziękujemy.

FeniX - |25 Paź 2014|, o 10:50

Wrzuciłem rozpiskę i otworzyłem wysyłanie filmów do rundy trzeciej - http://mp.penspinning.pl/...=news&newsid=74

Opóźnienie w tym przypadku spowodowane kompletnie moją winą, przemęczony jestem i padłem od razu po powrocie z pracy i obudziłem się chwilę temu. Przepraszam za to, mam nadzieję, że nikt nie będzie miał problemu z wrzuceniem filmu przez to. W razie problemów zgłaszajcie się do mnie.

FeniX - |27 Paź 2014|, o 00:54

Filmy z rundy trzeciej są już na stronie MP - http://mp.penspinning.pl/...=news&newsid=75
Marvin - |2 Lis 2014|, o 19:38

Wnioskuję o przedłużenie DL na kolejną rundę dokładnie o tyle czasu, o ile spóźnione będą wyniki obecnej.
Rarka - |2 Lis 2014|, o 20:18

"Marvin" napisał/a:
Wnioskuję o przedłużenie DL na kolejną rundę dokładnie o tyle czasu, o ile spóźnione będą wyniki obecnej.

Przejdziesz, możesz nagrywać dalej.

Marvin - |2 Lis 2014|, o 20:24

Ale nie wiem czy przejdzie Robbin czy Precel, a od tego zalezależy co nagram jak będę w top8.
Rapan - |2 Lis 2014|, o 22:10

Rarka, nie spoileruj ;////////

Marvin, mimo iż już nie uczestniczę w zawodach, pragnę nadmienić, że na moje oko nigdzie nie ma informacji mówiącej o terminie wyników. Jest to jedynie domyślne i przewidywalne, mogłem coś przeoczyć, więc w razie czego mnie poprawicie.
Pozdrawiam gorąco, wszystkim uczestnikom sukcesów życzę!

Pari - |2 Lis 2014|, o 22:26

Chcemy, żeby wyniki były jak najbardziej sprawiedliwe, jeden sędzia może dużo zmienić, patrz: remis w tych mistrzostwach. Poczekamy na sędziego do jutra tj. poniedziałek do godziny 20, jak nie będzie jego głosu, to damy wyniki. No i oczywiście przedłużymy deadline do następnego poniedziałku.

Być może się uda, że wszyscy uczestnicy nagrają wcześniej combo, to wtedy powrócimy do soboty.

FeniX - |3 Lis 2014|, o 19:04

Wciąż nie widać śladu aktywności ostatniego sędziego, więc uznaliśmy dalsze oczekiwanie za bezcelowe i zamknęliśmy rundę trzecią. Wyniki możecie zobaczyć tutaj - http://mp.penspinning.pl/...=news&newsid=76

Rozpiskę ćwierćfinału znajdziecie natomiast tutaj - http://mp.penspinning.pl/...=news&newsid=77

Marvin - |9 Lis 2014|, o 19:40

"Pari" napisał/a:

Być może się uda, że wszyscy uczestnicy nagrają wcześniej combo, to wtedy powrócimy do soboty.

Czekamy do jutra do 23:59 czy są już wszystkie comba?

@VVVVV
ok ;)

Buła - |9 Lis 2014|, o 19:48

Czekamy ;)
Gibki - |10 Lis 2014|, o 21:48

Zepsuła mi się kamera, na którą na szcżęscie udało mi sie załatwić zapasową.
Niestety od kilku godzin walczę z kamerą, z której nie jestem w stanie zgrać pliku na komputer. Niestety nie daje rady i wygląda na to, że już dzisiaj nie dam rady. Próbowałem wszystkiego, ale aparat nie daje się podłączyć do kompa.
Wiele obowiązków w tym tygodniu związanych ze studiami i pracą, nie pozwoliło mi załatwić tego wcześniej.

Jutro jestem w pracy 7-18, więc jeśli jest taka możliwość, prosiłbym o przedłużenie terminu o jedną dobę. tzn do jutra do 24. Wtedy miałbym możliwośc po pracy pożyczyć jakiś konwerter do karty pamięci, z której mógłbym zgrać plik.
Jeśli nie ma takiej możliwości, będę zmuszony z powodów technicznych oddać tę walkę walkowerem.

Marvin - |10 Lis 2014|, o 22:00

Jestem za jeżeli przedłużenie dl dotyczyłoby jedynie Twojej walki, a nie wszystkich. Jest to wykonalne jeżeli obecna runda zostanie zamknięta zgodnie z planem, a dla Ciebie i Buły otworzą kolejną rundę (tak jak w przypadku dogrywki Rapana i Precla)
Buła - |10 Lis 2014|, o 22:09

Nie mam nic przeciwko, żeby Gibki miał dobę czasu więcej ;)
Gibki - |10 Lis 2014|, o 22:14

Buła w takim razie niech wstawi jakieś zapasowe combo do systemu, żeby nie marnował, a poczekajmy na decyzję organizatorów?
Rarka - |10 Lis 2014|, o 23:03

Na pewno poczekamy na Gibkiego. Dzięki Buła za dobre zagranie. Trzeba poczekać kilkanaście minut na Fenixa, on opowie jak to technicznie rozegramy.
Marvin - |10 Lis 2014|, o 23:08

Świetna postawa chłopaki. Nikogo nie satysfakcjonuje chyba wygrana dzięki walkowerowi, szczególnie z problemów nie wynikających bezpośrednio z błędu przeciwnika.
FeniX - |10 Lis 2014|, o 23:58

Dobra, zrobimy tak:

1. Runda idzie dalej, za kilka minut wrzucanie filmów automatycznie się zablokuje.
2. W walce Buła vs Gibki są wrzuone filmy-zapychacze
3. Gibki, jak nagrasz, to wyślij combo do mnie, wtedy zastąpię oba filmy właściwymi combami w systemie. Ewentualne głosy, które zostaną nieuważnie oddane w tej walce zostaną wyczyszczone.

FeniX - |11 Lis 2014|, o 00:26

Filmy są już na stronie - http://mp.penspinning.pl/...=news&newsid=78
Rarka - |11 Lis 2014|, o 11:32

Wow, co za combosy. Mamy bardzo mocne top 8. Marvin i Precel walka roku, trudny wybór.
Gibki - |11 Lis 2014|, o 14:55

Dziękuje wszystkim za dobre chęci ale niestety problem ze sprzętem okazał się dużo gorszy i wyglada na to ze nie będę wstanie zgrać nagranego nagranego comba na komputer. Zbyt dużo okoliczności naraz. Samo pożyczanie kamery było problemem po tym jak moja se zepsuła. Jednocześnie zrozumiałem ze przeciąganie deadline byłoby nie fair w stosunku do innyc zawodników. Zajmowanie się mp niestety zajmuje więcej czasu niż mam. Codzienne obowiązki w pracy i na studiac okazały się ważniejsze i obecnej sytuacji musiałbym poprosić o przedłużenie deadline o kilka dni abym mógł nagrać nowe combo na nowej kamerkce, która najpierw bym musiał gdzieś znaleźć/kupić/pozyczyc. Taka sytuacja jednak nie powinna mieć miejsca bo zasady to jednak zasady.
Bardzo zależało mi na walce o obronę tytułu, ale niestety jestem zmuszony zrezygnować i oddać walkę walkowerem. Przepraszam za całe zamieszanie i tych którzy mi kibicowali.
Wiem ze Bula bardzo chciał się ze mną zmierzyć i wiem Żr cieżko pracował. Jestem pewny ze zasłużył na to zwycięstwo. Jest na dobrej drodze do finału a nawet zwycięstwa. Powodzenia Bula!
Jeszcze kiedyś się odegram (może na WT spotkamy się w finale ;)

Już w tym roku poznamy nowego mistrza Polski :) powodzenia wszystkim!

Wiadomość pisana na szybko w przerwie w pracy wiec wybaczcie literówki.

Buła - |11 Lis 2014|, o 17:07

Tak, rozmawiałem z Gibkim sporo wczoraj i dzisiaj. Nie chciałem tej walki w ten sposób wygrać. Chciałem, żeby wygrał lepszy, żeby było ciekawe widowisko. Szkoda, że tak wyszło, ale myślę, że jeszcze uda nam się na kolejnych zawodach zmierzyć ;)
Dziękuję Gibkiemu, bo również pokazał odpowiednią postawę. Teraz to muszę cisnąć na mistrza ^ ^
Wrzuciłem zapasowe combo, freestyle, tak jakby co.

A co do walki Marvina z Preclem, to jest na wysokim i wyrównanym poziomie. Zarówno Precel, jak i Marvin pokazali sporo trudnych przejść, których niewielu potrafi powtórzyć. Niech wygra lepszy! ;)

FeniX - |12 Lis 2014|, o 15:12

Padły pytania o termin podania wyników - klasycznie będziemy się starać podać je z końcem soboty. Nie chcę niczego obiecywać, ale będziemy informować. Na ten moment dzięki wszystkim użytkownikom, którzy już oddali swoje głosy!
FeniX - |16 Lis 2014|, o 01:41

Jeśli ktoś przeoczył, to są już wyniki ćwierćfinału - http://mp.penspinning.pl/...=news&newsid=80

Tutaj natomiast znajdziecie rozpiskę na półfinał, choć i tak z wyników wszystko wiadomo - http://mp.penspinning.pl/...=news&newsid=81

Rarka - |23 Lis 2014|, o 21:28

Zaczęliśmy półfinał - http://mp.penspinning.pl/...=news&newsid=82
Wyniki będą najszybciej jak to tylko możliwe, czyli w najbliższą sobotę wieczorem. Zachęcamy do głosowania, komentowania i jarania się.

Rarka - |30 Lis 2014|, o 14:07

FINAŁ!
Marvin vs Buła

Walka o trzecie miejsce:
KuBu250 vs player_X

Już w najbliższą sobotę o 23:59 będziemy mogli obejrzeć ostatnie walki tych mistrzostw. Szykuje się zacięta walka, życzę wszystkim udanych combosów.

Wyniki walk półfinałowych: http://www.mp.penspinning...=news&newsid=83

Marvin - |5 Gru 2014|, o 22:24

Mogę prosić o przedłużenie Dl do niedzieli do godziny 23:59?
Buła - |5 Gru 2014|, o 22:28

Powód?
Marvin - |5 Gru 2014|, o 22:32

Nie mam sprzętu do nagrywania, mogę pożyczyć w miarę sensowny aparat dopiero w niedzielę.
Buła - |5 Gru 2014|, o 22:35

To czym nagrywałeś na poprzednie rundy?
Marvin - |5 Gru 2014|, o 23:13

Oko, nie chce mi się tłumaczyć, że sprzęt elektroniczny może się zepsuć, można go zgubić lub ktoś może nam go zniszczyć. Cofam prośbę o przedłużenie Dl, tyle ode mnie. Nie było sprawy.
Buła - |5 Gru 2014|, o 23:20

Niby Ci się nie chce tłumaczyć, a jednak o tym piszesz. Spokojnie, masz pecha, ale nie trzeba się bulwersować.
Szkoda, pozwoliłbym przedłużyć.

FeniX - |6 Gru 2014|, o 12:53

"Buła" napisał/a:
Spokojnie, masz pecha, ale nie trzeba się bulwersować. Szkoda, pozwoliłbym przedłużyć.

Sposobem dopytywania sugerowałeś, że Cię to nie obchodzi, a wystarczyło, żebyś odpowiedział miło jak Gibkiemu.

To jaka decyzja?

Buła - |6 Gru 2014|, o 14:58

Nie pisałem tego z taką niemiłą intencją, ale faktycznie mogło to źle zabrzmieć. Staram się być miły dla każdego. Kto mnie zna, to wie ;)
Oczywiście, że nie ma problemu i można przedłużyć DL ;)

Marvin - |6 Gru 2014|, o 15:17

Dzięki, ale nie chcę przedłużać.
Rarka - |6 Gru 2014|, o 15:44

Dobra Panowie, w takim razie czekamy na filmy i porządne walki :wink:
Gibki - |6 Gru 2014|, o 16:58

"Marvin" napisał/a:
Dzięki, ale nie chcę przedłużać.

Mam nadzieję, że oznacza to że dasz radę nagrac film :) Bo smutne by było jakbyś nie nagrał filmu na finał tylko przez kamerę albo przez sprzeczkę tutaj. Niech wygra lepszy! Ja liczę na combosy życia od was obu! Jeśli oznaczałoby że filmu nie nagrasz, to mimo wszystko na potrzeby finału jako widowiska fajnie by było przedłuzyć termin, żebyście oboje mogli dać z siebie wszystko.

"FeniX" napisał/a:
żebyś odpowiedział miło jak Gibkiemu

Ja bym tych sytuacji nie porównywał, bo przecież dyskusja zaczęła sie od próby zrozumienia czemu Marvin potrzebuje dłuższy termin, a w moim wypadku takiej potrzeby nie bylo (bo od razu wytłumaczyłem o co chodzi). Więc całą sytuacja wygląda na nieporozumienie ze względu na niedopatrzenie Marvina i nie napisanie powodu, a jednoczesnie dociekilwośc Buły odebraną potem jako atak. Więc chyba nie ma co odgrzebywać i po prostu zakończyć temat.

Czekamy na mocne combosy i niech wygra lepszy.

PS, czym dłużej zwlekacie z deadlinem tym dłużej jestem mistrzem Polski :grin: , ale zegar juz cyka :cry:

FeniX - |6 Gru 2014|, o 18:22

Wrzućcie więc dziś coś innego, niż wasze combosy do panelu, a wasze filmy wyślijcie mi w PW, to jutro je zaktualizuję, skoro tylko ta walka ma być opóźniona.

Myślę, że na przyszły rok dodamy możliwość wygodniejszego przedłużania DL w danej walce, skoro zdarza się to kolejny raz. ;)

Marvin - |6 Gru 2014|, o 19:16

Można zamknąć rundę jak każdy dał swój film, ja dodałem.
FeniX - |6 Gru 2014|, o 20:04

W takim razie łapcie filmy - http://mp.penspinning.pl/...=news&newsid=85

Jak dobrze pójdzie, to wyniki podamy wcześniej niż w okolicy północy. Sędziom dajemy czas do soboty, do godziny 18:00.

Pari - |13 Gru 2014|, o 20:09

Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom tegorocznego MP. To dzięki wam było co oglądać i co oceniać. W związku z trudną sytuacją w moim życiu, jeżeli chodzi o czas, niestety nie zdążyłem opublikować zdjęć nagród. Później okazało się, że zainteresowanie publiczności jak i uczestników (18% uczestników nie nadesłało pierwszego filmu) nie jest tak duże jak oczekiwałem.

Dlatego zdecydowałem, że w tym roku nagrodzę każdego kto przyłożył się do tych mistrzostw i nagrał choćby jedno combo. Każdy z uczestników dostanie upominek. Będę brał pod uwagę to jak daleko dany zawodnik doszedł i wartość nagrody będzie się zwiększać. Nie powiem co to będzie, dodam trochę tajemniczości, przez co być może i radość z takiego upominku będzie większa.

Chętnych po odbiór nagrody zapraszam do wysłania malia na kontakt_malpa_pensfactory.pl
W maliu proszę podać:

Nick
Imię i Nazwisko
Runda w której się odpadło.
Adres na który ma zostać wysłana przesyłka.

Na zgłoszenia czekam do sylwestra, nagrody wyślę po nowym roku.
Pozdrawiam
Pens Factory :)