Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Spinstick - co możecie o tym powiedzieć?
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Długopisy i inne takie - Spinstick - co możecie o tym powiedzieć?

Arior - |18 Wrz 2014|, o 23:10
Temat postu: Spinstick - co możecie o tym powiedzieć?
Do pens factory trafiły ostatnio modyfikacje Spinstick z korei ;) ja osobiście dzisiaj dostałem od listonosza wersję Extreme Fingers i nie żałuje wydanych 9 dych :D Jakie jest wasze zdanie na temat tych modów?

Zmieniłem temat, żeby każdy wiedział o co pytasz. ;)
F.


Krence - |19 Wrz 2014|, o 01:34

Estetycznie szału nie ma, nie wiem jak się kręci, ale cena... Nie lepiej dr.CT/Kt? Jakby było tańsze to bym nad nim pomyślał, ale 90zl...za tyle kasy mógłbym mieć kilka dobrych penów :P
Arior - |19 Wrz 2014|, o 13:38

Ja też sie trochę czasu zastanawiałem ale naprawdę warto wydać te 90zł ;)
Buła - |19 Wrz 2014|, o 16:51

A ja mam raczej podzielone zdanie po kilku tygodniach kręcenia. Jest fajny, jest w nim coś wyjątkowego, ale nie robi na mnie takiego wrażenia, jak własnoręcznie zrobiony pen pod własne zapotrzebowanie. Plusem na pewno jest wygląd i trwałość, ale wprowadziłbym mimo wszystko kilka modyfikacji. Nadal lepiej kręci mi się klasycznymi modami ;) Szkoda, że tyle kasy na nim zdzierają, ma dla mnie mniejszą wartość niż jego faktyczna cena u nas czy w Azji.
Nagrałem Unboxing i pierwsze wrażenia, jakiś czas temu, jakby ktoś nie widział to: http://youtu.be/LLCi4hXnW7k

Micro - |22 Wrz 2014|, o 15:00

Co do tej wytrzymałości to mam pewne wątpliwości.
Mam go parę dni i już body pęknięte przy mocowaniu tipa. Zwykły upadek na panele ;s
Ale kręci się przyjemnie ,szczególnie fl i aeriale ;p

Arior - |22 Wrz 2014|, o 15:39

mój pen też troche sie popsuł :) mocowanie tipa ok, ale kręci sie w kółko :) znaczy sie nie na gwincie tylko to mocowanie przy body, i tip i gwint :D nie wiem jak to wytłumaczyć ;)
spinningghoul - |18 Sty 2016|, o 21:27

Mam spinsticka i kręci się nim niesamowicie dobrze. Na ebayu spinsticki są znacznie tańsze ( jakieś 40 zł ) . Osobiście polecam :smile:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group