Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Drugi film
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Pokaż co potrafisz - Drugi film

Fudym - |23 Sie 2014|, o 15:59
Temat postu: Drugi film
http://youtu.be/ptvvjTQKJSE

Poprawiłem trochę płynność, wyrzuciłem z comba to infinity no i przede wszystkim zmieniłem moda :)

Proszę o dalsze rady i dzięki za poprzednie wskazówki :)

pruCe - |24 Sie 2014|, o 13:51

ogólnie jest całkiem płynnie i to jest najważniejsze, ale staraj się używać więcej slotu 34
no i lepiej kręcić krótsze filmy, nie powtarzając przy tym tych samych kombinacji :wink:

Buła - |24 Sie 2014|, o 21:51

Ale fajny film! Udowadniasz, że nawet jeśli nie umie się super dużo, to można to fajnie pokazać, robiąc te przejścia ze zmianą kąta przy zachowaniu tego samego triku.
Jakbyś chciał się nauczyć nowych przejść, to zawsze możesz wpaść na mój nowy kanał (To.Wcale.Nie.Jest.Reklama.xD.)

Fuco - |25 Sie 2014|, o 23:47

Zajeżdża nie tyle prostotą, ile wręcz trochę oldschoolem ;)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group