Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Porada
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Penspinning - Porada

Binkol - |31 Lip 2014|, o 01:21
Temat postu: Porada
Witam, nie wiem gdzie napisac posta wiec pisze tutaj.

Kręce od niedawna ale mam zamiar kupic sobie cos lepszego. Szukam jakiegos w miare długiego i ciezkiego moda.

I tutaj moje pytanie: Możecie polecic jakiegos moda ?

Z góry dzieki.

Pari - |31 Lip 2014|, o 11:18

W miarę długi: Waterfall, w miarę ciężki: Dr. KT (CT) wszystko zależy co to dla Ciebie w miarę ;)
Binkol - |1 Sie 2014|, o 00:44

Dzieki za odpowiedz. :wink: ale mam jeszcze jedno pytanie dotyczacego jednego długopisu a konkretnie "Pendolsa Spinsticks". Jest troche drogi ale dlugi i ciezki. Macie moze jakies opinie o tym modzie?
Manti - |1 Sie 2014|, o 01:33

Nie jestem w temacie modów, ale z tego co pamiętam, mody z pendolsy są słabe technicznie. Nadrabiają za to wyglądem. Myślę jednak, że nie warto wydawać tak dużych pieniędzy na moda, zwłaszcza że najczęściej te z Pendolsy można dostać tylko w ich sklepie, więc dodatkowo musiałbyś się przygotować na wysoki koszt wysyłki. Lepiej poszukaj czegoś, co dostaniesz w Polsce, najlepiej jakiś sprawdzony mod typu Waterfall, Buster Cyl czy jakąś Comssę :)

Edit: przepraszam za bajki o wysokich kosztach wysyłki, dopiero teraz widziałem, że Pari sprzedaje te mody w sklepie ;) Mimo wszystko wydawanie 80zł za długopis na początkowym etapie nauki jest moim zdaniem bezsensowne. Poczekaj jeszcze parę miesięcy, jak będziesz pewny że nadal chcesz trenować, to podejmiesz tę decyzję na spokojnie. Póki co kup sobie coś tańszego :)

Zyziu - |1 Sie 2014|, o 13:40

Na początek polecałbym comssy, moim pierwszym modem była Air Comssa, fajnie mi się nią kręciło bo była w miarę ciężka i fajnie wyglądała, polecam też Buster Cyl'a. Między tymi dwoma modami jest bardzo niewiele różnic.
Rafik - |2 Sie 2014|, o 01:25

Metal Comssa imo zawsze bedzie najlepszym modem dla nowych, waga dobra tak zeby nie zaczynac od stylish pirata, potem na jakis busterCyl albo KT dobrze sie przerzucic.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group