Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Poradniki dla początkujących i średniozaawansowanych
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Tutoriale - Poradniki dla początkujących i średniozaawansowanych

Malfroy - |27 Mar 2014|, o 17:05
Temat postu: Poradniki dla początkujących i średniozaawansowanych
Siema
W tym temacie znajdziecie tutoriale do podstawowych tricków, z czasem może i do bardziej zaawansowanych.
Wszelkie uwagi, komentarze, prośby itd mile widziane.
Powodzenia w nauce,
Malf



W 2009 jak zaczynałem przygode z PS uczyłem się z tutków Eso. Były dobre, ale trocha za długie (potrafił 8 minut gadać o thumb aroundzie), dlatego posiłkowałem sie Tutorial Series Pariego. Też były dobre, ale brakowało mi pokazania toru lotu pena itd. Nawet w slow motion nie wszystko było idealnie widać. Najwięcej dawały mi meetingi, gdy ktoś mi dokładnie pokazał co i jak + troche opisał.
Stąd też moje tutki wyglądają jak wyglądają. Krótkie by nie przynudzać, jest slow motion by dokładnie zobaczyć i jest też krótki opis części tricku/toru lotu pena. Czasem jakieś przydatne uwagi. Tego właśnie mi brakowało jak się uczyłem kręcić. Krótko, zwięźle i na temat. Mam nadzieje, że te moje tutoriale pomogą nowym adeptom zgłębić sztuke kręcenia długopisem.
Jeśli chociaż jedna osoba nauczy się danego tricku dzięki mojemu poradnikowi, to warto było usiąść i poświęcić czas na to.

/Malf




Fundamentale
Charge
Thumb Around Reverse
Thumb Around Harmonic

Sonic Family
Twisted Sonic
Out - In Sonic
Sonic x2

Charge Family
Double Charge

Inne
Extended Thumb Around (Fake Double)

Malfroy - |29 Mar 2014|, o 17:09

dodałem Extended Thumb Around (Fake Double) i Thumb Around Harmonic
Paijan - |29 Mar 2014|, o 21:29

pierwszy film jest prywatny, nie mozna ogladac
Malfroy - |29 Mar 2014|, o 22:11

Dzięki, nie zauważyłem. Jak wróce z szychty to poprawie ;-)
Malfroy - |31 Mar 2014|, o 07:01

dodałem Out - In Sonic i Sonic x2 oraz krótkie info.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group