Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Pens Factory
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Długopisy i inne takie - Pens Factory

tomek2220 - |19 Mar 2014|, o 19:29
Temat postu: Pens Factory
Jakie jest wasze zdanie na temat sklepu internetowego Pens Factory. Czy jest to zaufane miejsce do kupowania długopisów?
Banan - |19 Mar 2014|, o 19:31

Jak najbardziej! Bardzo szybka wysyłka, starannie zapakowana paczka, miły kontakt, bardzo fajne gratisy... Sklep jak najbardziej na + ;)
MadEye - |20 Mar 2014|, o 23:57

Gdy kupowałem parę długopisów poprosiłem o przecięcie gripów na pół, na co ów sklep wyraził zgodę. Jakież było moje zaskoczenie gdy gripy doszły całe, Pens Factory przeprosiło, ale niesmak pozostał. Czy można ufać człowiekowi kryjącemu się za szyldem Pens Factory? Według mnie tak, jednakże przed finalizacją transakcji należy się wielokrotnie przypominać na mejlu, gg, forum. Telefony i smsy również nie zaszkodzą.
Pari - |21 Mar 2014|, o 14:31

O Ty urwisie. Z mojego doświadczenia powiem, że można zaufać :D
Rafik - |21 Mar 2014|, o 15:17

Raz zamawiałem, i raczej wszystko w porządku :)
Tylko mało towaru ciągle, jakby nie było popytu xd

JanuszChrzcicie - |8 Gru 2015|, o 18:13

Będę zamawiał części ale raz jak zamówiłem całego pena to ile będeę czekać? :?:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group