Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Nauka.
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Penspinning - Nauka.

rakso1790 - |2 Mar 2014|, o 16:05
Temat postu: Nauka.
Witam jestem na forum nowy więc gorąco wszystkich pozdrawiam nie wiem czy watek dobry wybrałem jezli nie to prosze o przeniesienie . Ogółem o pen spiningu wiedziałem od dawna ale dopiero od tygodnia kręce i umiem : Back Around - myślę że do perfekcji , Charge - średnio po kilku ósemkach wypadam z rytmu , Sonic - srednio ale szlifuje , Thomb Around - do perfekcji , Neo sonic - również szlifuje aczkolwiek wychodzi umiem równiez back around z palców 3-4 robi dwa kółka po zewnętrznej nieraz trzy i go łapie tak jak przy back around normalnym nie wiem czy ten trik ma swoja własną nazwe jak tak to piszcie . Uczę sie back around continous jakos idzie i bede szlifował finger passa , napiszcie czy kolejność mojej nauki jest dobra i mozecie równiez napisac co dalej :) nie długo dodam zdjecie mojego amatorskiego mod'a .
tatitoruti - |2 Mar 2014|, o 16:46

http://forum.penspinning.pl/viewtopic.php?t=8036 tu masz proponowana kolejnosc przez gildora
a ja polecam uczyc sie po prostu tego co chcesz i ci sie podoba sam tak robie i nie mam zamiaru uczyc sie patrzac na jakies tabelki beka :D ale link przydatny

2jello - |14 Mar 2014|, o 14:06

Dzięki za link, przydał się:) Też rozpoczynam naukę, nie mam co robić na wykładach także postanowiłem się czegoś nauczyć:) Palce od kompa muszą mieć trochę rozrywki też :roll:
nex0700 - |17 Mar 2014|, o 21:09

Jak tak bardzo odmiany potrzebujesz to sobie znajdź dziewczynę ^^ :D
Zyziu - |21 Mar 2014|, o 19:59

Polecam Twisted sonic, fajny trick, ładnie wygląda i łatwy jest.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group