Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Disney Group - No Worries!
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Pokaż co potrafisz - Disney Group - No Worries!

Gibki - |12 Lut 2014|, o 17:47
Temat postu: Disney Group - No Worries!
Mam przyjemność zaprezentować pierwszy projekt Disney Group, w którym znaleźli się wszyscy nasi obecni członkowie!


Wersja HQ na YouTube
http://youtu.be/OqydQHS5vFY



Komentarze mile widziane! ;)

ziomuch - |12 Lut 2014|, o 18:51

Dobrze wyszło nie spodziewałem się że tak dobrze to wyjdzie , dobre chłopaki
Bartusss - |12 Lut 2014|, o 18:58

+ dla Banana za 2p2h oraz dla Bułki za Martpassa, oraz dla edytora (edytor anonimowy? xD) za koncepcje :) ogólnie nie wypada chyba propsować własnego teamu, więc się nie rozpisuje, ale i tak dobra robota!
Ytr - |12 Lut 2014|, o 18:58

props dla Kuby za pomysł i edit, a tak to najwieksze zaskoczenie IMO to Banan, który rozwalił mi system :D
Marvin - |12 Lut 2014|, o 19:16

Z wyjątkiem czterech osób wszystkich czeka jeszcze bardzo długa droga, żeby ich comba(nawet te mini) wyglądały przyjemnie dla oka i były okraszone nieprzeciętnym skillem. Edit pozwolił w spokoju obejrzeć film do końca, bo powiedzmy sobie szczerze, collab nie szokuje spinningiem. Działajcie, a może coś z tego będzie.
Antraksus - |12 Lut 2014|, o 19:55

Siema! Dawno nie było collabu na PPP, w którym widzi się spinnerów na poziomie 6 miesięcy do roku ;) I to jest plus, bo znaczy, że ktoś tam kręci i jakaś przyszłość PPP ma. Fajny ktoś miął początek 2p2h. Gibki prezentacja mnie urzekła i ta pewność :) Buła przestań robić to takie przekładanie bo wygląda kiepsko jak moi koledzy gdy próbowali kręcić, nie wiem czemu to robisz jak to wygląda tragicznie(Coś pokroju palmspina niepełnosprytnego). Idea collabu bardzo dobra z Królem Lwem.
Buła - |12 Lut 2014|, o 19:58

Z całym szacunkiem, ale nikt mi nie będzie narzucał jakich trików mam nie robić...
Zyziu - |12 Lut 2014|, o 20:07

Kurcze, a mi się podobało
Banan - |12 Lut 2014|, o 20:25

No! Kawał dobrej roboty kręcących jak i edytora ;)
Gimli - |12 Lut 2014|, o 20:41

Fajnie, że Gibki założył drużynę w której coś się dzieje, to jest właśnie dowód na to, że ppp nie umiera, że są ludzie, którzy chcą coś zmienić a nie tylko narzekać jak to jest żle. Mam nadzieję, że będziecie się dalej rozwijać, jest u Was kilku bardzo dobrych pensnpinnerów, którzy mogą przekazać swoją wiedzę i umiejętności reszcie. Powodzenia.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group