Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Rapan - Day Session - 24.11.2013
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Pokaż co potrafisz - Rapan - Day Session - 24.11.2013

Rapan - |24 Lis 2013|, o 18:23
Temat postu: Rapan - Day Session - 24.11.2013
https://www.youtube.com/watch?v=Bkm-9HA8VSg
Postanowiłem ostatnimi czasy popracować nad stylem, który piękny nigdy u mnie nie był. Przyśpieszyłem co nie jest dla mnie naturalne, więc skill spada, ale wydaję mi się, że jest ładniej. Można powiedzieć, że robię coś w stylu redukcji tkanki tłuszczowej i nabieraniu masy mięśniowej ;)
Doszedłem do kluczowego wniosku: styl>skill(którego dużego i tak nigdy nie miałem)
Bardzo mocno zapraszam do komentowania, oceniania, radzenia B|

Btw. Comba też bardzo krótkie, bo ciężej zmieścić więcej w mniej XD

Maksym - |24 Lis 2013|, o 18:58

Ciekawie, już nie kłuje w oczy.
Popracuj nad kontrolą palców, które aktualnie nie są zaangażowane w spinning.
Jak ogarniasz już ładne tf charge rev, to np na początku 4s, pinki zgina Ci się samoistnie, co psuje wizualnie combo. Olałeś brzydkie tiped sonici, bez zmiany slotu, na plus.
Trzecie combo najlepsze, jednakże gdybyś wykluczył te charge t-x*, zamiast nich wstawiając jakieś kombinacie soniców, na otwartej dłoni z wyprostowanymi palcami, prezentowało by się to świetnie.

*x - autor definiuje iksa jako dowolną liczbę z przedziału 1-4.

Robbin - |24 Lis 2013|, o 19:05

Jest ładniej(BF określam na jakieś 17 % ;) ), ale mimo wszystko bym na Twoim miejscu powrócił do tempa z wcześniejszych kombosów.
eR - |25 Lis 2013|, o 17:09

Fajnie paczy się na twoją ręke.
Pari - |25 Lis 2013|, o 23:21

To co pisze Maksym to prawda, za dużo charge tam jest. No i taka uwaga do ogólnego odbioru, muzyka usypia, a penspinning bardzo energiczny stąd totalny mindfuck.
Antraksus - |26 Lis 2013|, o 15:48

Ja tam lubiłem Twój styl. Tu mi jakoś nie leży, nie wiem czy to prezentacja czy co. Prędkość zostaw starą, bo ta kiepska, charge'a z T plus 1234 wywal bo to dziwnie wygląda ;)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group