Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Znak rozpoznawczy
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Penspinning - Znak rozpoznawczy

Myst - |18 Lis 2013|, o 18:14
Temat postu: Znak rozpoznawczy
Witam :D Wpadłem ostatnio na taki pomysł: penspinner mógłby mieć swój znak rozpoznawczy :) nie mówię tu o rozpoznawaniu penspinnera po nagraniu, stylu czy czymś takim, tylko o typowym znaku rozpoznawczym. Tak wiem, że od tego jest nick. Ale moim zdaniem fajnie by było mieć jeszcze coś takiego, można by umieścić ten znak na penie, czy przy nicku na filmiku, promo :) (oczywiście każdy by miał swój własny zastrzeżony znak) Co o tym myślicie?
Rude Boy - |18 Lis 2013|, o 18:49

Myślę, że nie ma potrzeby tego instytucjonalizować
Gophin - |18 Lis 2013|, o 19:17

Według mnie właśnie takie pomysłowe.
Myst - |18 Lis 2013|, o 19:27

Mnie się to podoba ze względu na to, że każdy mógłby jeszcze bardziej "zżyć" z penspinningiem. Oprócz nicku posiadało by się jeszcze swój znak co by bardziej wpływało na odczucie przynależności? Kurcze, ciężko mi to opisać, ale może ktoś zrozumie o co mi chodzi ;) tak samo np. drużyny, teamy i inne takie mogły by posiadać swój znak (coś na kształt herbu). Ogólnie pomysł można rozwinąć, czy przerobić na coś na prawdę fajnego.
FeniX - |18 Lis 2013|, o 19:51

Myst, drużyny mają, a przynajmniej miały, swoje znaki rozpoznawcze. Nie czytuję zbytnio forum od dłuższego czasu, ale kiedyś przynajmniej większość drużyn miało swoje logo w obrazku w podpisie na forum.

Co do umieszczania jakiegoś znaku na penie, czy ogólnie na nagraniach - jak najbardziej droga wolna. Możesz zacząć tak robić i może ktoś zacznie Cię naśladować.

Paijan - |18 Lis 2013|, o 20:39

"Rude Boy" napisał/a:
Myślę, że nie ma potrzeby tego instytucjonalizować


Wszystko wg mnie w tej kwestii... Jak chcesz mieć znak rozpoznawczy to sobie go wykreuj ale nie ma co tego narzucac xd

Myst - |18 Lis 2013|, o 20:51

Nie wspomniałem nic o narzucaniu :P Po prostu wpadł mi taki pomysł do głowy i chciałem spytać co o tym myślicie. A co do tego, że drużyny miały swoje loga to nie wiedziałem. Dzięki FeniX :)
Banan - |18 Lis 2013|, o 20:55

W większości znakiem rozpoznawczym jest choćby nawet biurko/miejsce w którym nagrywamy.
Fuco - |18 Lis 2013|, o 21:26

Było paru takich, co na każdym nagraniu mieli w kadrze jakąś swoją maskotkę (kUzu na przykład, ale i na PPP coś takiego kojarzę). Dla innych charakterystyczne jest, jak wspomniał przedmówca, miejsce nagrywania. Niektórzy mają jakiś swój gest (gibkie paluchy Gibkiego :p). Niektórzy jakąś opaskę, frotkę, możliwości są nieskończone. Ja w części nagrań lubiłem w kadr wsadzić tabakę (kto to czyta ten pyyyk! :D ).

Moim zdaniem pomysł jest świetny, sam żałuję, że nie miałem do tej pory czegoś, co byłoby bardzo charakterystyczne. Każdemu to polecam :)

Oczywiście bez wprowadzania obowiązku :p

Pari - |18 Lis 2013|, o 21:37

"Fuco" napisał/a:
Moim zdaniem pomysł jest świetny, sam żałuję, że nie miałem do tej pory czegoś, co byłoby bardzo charakterystyczne. Każdemu to polecam


A właśnie się mylisz, bo ja kojarzę Cię z ręcznie napisanego nicku Fuco który dawałeś do zdjęć swoich modów :P I co, był znak, był.

Ja myślę, że każdy kto chce sobie wykreować markę to to zrobi, ale nie można tego narzucać z góry.

FeniX - |18 Lis 2013|, o 22:06

Pari, Myst wspomniał, że chciał tylko poruszyć temat, a nie miał w głowie narzucania komukolwiek czegokolwiek, więc myślę, że już nie trzeba tego powtarzać. ;)

Jak ja sobie próbowałem przypomnieć coś, co mi sie z Fuco kojarzy, to przyszedł mi do głowy szczur. :P


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group