Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Banan vs Ziomuch
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Battles - Banan vs Ziomuch

Banan - |4 Lis 2013|, o 14:45
Temat postu: Banan vs Ziomuch
Ziomuch: http://www.youtube.com/wa...eature=youtu.be

Banan: http://www.youtube.com/watch?v=erEYqCR3CtA

Co by tu długo gadać... Jak dla mnie Ziomuch Miazga, kombo na wielki +, zero spamu, git, cód, miód :)

Ja... ja jak to ja, stwierdzam, że nie umiem kręcić :/

Prośba ode mnie i od Ziomucha:
Przy oddawaniu głosu napisz krótki komentarz do swojego wyboru.

ziomuch - |4 Lis 2013|, o 14:55

Banan vs Ziomuch ??
Banan - |4 Lis 2013|, o 14:59

Okej, także DL do soboty i kombosa mi na Pw przyślij :)
Powodzenia :)

Maksym - |10 Lis 2013|, o 21:41

Ziomuch: coś tam tego skila masz, jednak wygląda to bardzo brzydko, bo zupełnie nie masz pojęcia o stylu, lagujesz, wizualna padaka.

Banan: taki tip ode mnie, ogarnij najpierw 1p1h, a potem kombinuj. Jednak głos na Ciebie, bo miałes tylko jednego sporego laga.

Nie to chłopaki, że się czepiam, ale słabo. Poćwiczcie oboje kontrolę palców, bo robią co chcą. Zupełnie nie kontrolujecie wolnych palców. Najpierw styl, potem skill, bo nawet ładnie zakręcone cam's 4loop combo wygrałoby z tymi waszymi. Po prostu przyjemniej by się je oglądało, a było nie było, penspinning to sztuka. Wizualnie musi być przyjemna.

ziomuch - |11 Lis 2013|, o 18:41

Baterie mi padły od aparatu a comba nagrać nie zdążyłem więc wstawiłem to co jest ;[

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group