Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Paijan vs Rapan
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Battles - Paijan vs Rapan

Rapan - |2 Lis 2013|, o 20:22
Temat postu: Paijan vs Rapan
Paijan:
http://www.youtube.com/wa...eature=youtu.be

Rapan:
http://www.youtube.com/wa...eature=youtu.be

DO ADMINISTRACJI: Zapomniałem ukryć ankietę i dodać termin.. Mogę prosić o zmianę na ukrytą, przez 4 dni?

Zrobione.

Paijan - |2 Lis 2013|, o 21:50

W sumie nie nagrywałem nic od millenium xd /in
Rapan - |3 Lis 2013|, o 21:13

Są filmy, zapraszam do oceniania, komentowania.
IMO Paijan ładniej, ale głosu NIE oddaję jakby co. Ładna składnia poza jednym elementem, dobra płynność, styl może być ładniejszy, ogólnie na +.

Moje combo to combo testowe, będę próbował kreować styl oraz staram się w końcu znaleźć odpowiedni kąt, po tych 3 latach ;)


Btw: Muszę dobrą kamerę znaleźć :???:

DO ADMINISTRACJI: Zapomniałem ukryć ankietę i dodać termin.. Mogę prosić o zmianę na ukrytą, przez 4 dni?

Paijan - |3 Lis 2013|, o 23:07

No spoko w ogóle progres chyba spory u ciebie, tylko mogłeś dodać jakiegoś busta czy coś pod koniec bo jest taki gwałtowny finisz xd

btw jaki element? Ta zmiana kierunku?

Rude Boy - |5 Lis 2013|, o 10:19

U Paijana dzieje się zdecydowanie więcej, więc to na niego posłałbym swój głos.
Combo testowe wizualnie oferuje dobrą dynamikę i płynność, ale tak naprawdę nic poza tym.

Co do ankiety, to nie wiem czy to nie zepsułoby wyników i trzeba by zbierać je potem od nowa, więc nie będę sprawdzał


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group