Warning: strlen() expects parameter 1 to be string, array given in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 292

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Nowy znacznik - [youtube]
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Organizacja / Zarządzenia / Ogłoszenia - Nowy znacznik - [youtube]

Śledź - |15 Sty 2008|, o 11:08
Temat postu: Nowy znacznik - [youtube]
Dodano nowy znacznik bbcode!


Ten znacznik to [youtube] - służy do wstawiania filmów z youtuba bezpośrednio.
Przykład:
Kod:
[youtube]http://youtube.com/watch?v=SaQbo-p1cK0[/youtube]

[youtube]http://youtube.com/watch?v=SaQbo-p1cK0[/youtube]

Aby znacznik działał w linku NIE MOZE BYĆ PRZEDROSTKA np pl.youtube... fr. us. itd!!!



----
żeby nie było, pomysł zasugerował tomek (enterddz) pare miechów temu lecz wtedy nie chciało mi się go wykonać, jeśli wam ulży możecie mnie zlinczować. dziękuje za uwagę

Hakan - |15 Sty 2008|, o 21:26

Ten przedrostek to subdomena :P ale nie o tym chcialem...

Nie wiem czy to dobry pomysl wklejania youtuba w tack-onie na przyklad. Strona laduje sie i laduje, rozciaga sie w nieskonczonosc itd, itd.
Nie mozna tez zmniejszyc rozmiaru wklejanego YT? Ten tutaj ma chyba 425x355 podczas gdy filmy maja rozdzielczosc 320x240, moze 400x300.

Rarka - |16 Sty 2008|, o 15:40

Albo skombinować znacznik "spoiler","ukryty tekst" czy coś takiego... Wtedy można chować ten filmik. Na upsb chyba jest takie coś.
Śledź - |16 Sty 2008|, o 18:41

pomysł też dobry, postaram się to zrobić w najbliższym wolnym czasie.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group