Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - PS na sadolu
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Penspinning - PS na sadolu

wowku - |8 Maj 2013|, o 23:16
Temat postu: PS na sadolu
Zareklamowałem was troszkę ; ) czyli penspining na głównej na sadisticu
http://www.sadistic.pl/penspinning-vt196281.htm

Manti - |9 Maj 2013|, o 02:49

po komentarzach widzę, że są zachwyceni
Pariemu robota będzie się teraz w rękach palić

czaru - |9 Maj 2013|, o 08:45

to samo chciałem napisac, szału to na sadolu nie zrobiło
wowku - |9 Maj 2013|, o 11:25

haha widzę PPP w takiej samej formie jak zawsze. nie dziwie się że ten server umiera, skoro nikt tu nie napisze czegoś pozytywnego tylko marudzą i zrzędzą jak stare mohery na przystanku ^ ^ czego się spodziewałeś po sadisticu jak nie hejtów? Ci co komentują to sami hejerzy. Ale oprócz nich jest jeszcze tysiące ludzi, którzy nie mają konta, albo nie chciało im się komentować ale mogli się zainteresować, ta? Po za tym ktoś jednak postawił te 75 piw (sadolowych plusów), ale widzę że nawet promocja PPP w tv nic by nie zmieniła bo tu same zgredy. :D marudźcie dalej. Pozdrowienia. Z poważaniem Wowku.
Paijan - |9 Maj 2013|, o 14:51

ja tam popieram wszelką formę promocji z tym że nie wiem czy sadistic to dobre miejsce na to xd
Manti - |9 Maj 2013|, o 16:44

Cytat:
haha widzę PPP w takiej samej formie jak zawsze. nie dziwie się że ten server umiera, skoro nikt tu nie napisze czegoś pozytywnego tylko marudzą i zrzędzą jak stare mohery na przystanku ^ ^ czego się spodziewałeś po sadisticu jak nie hejtów? Ci co komentują to sami hejerzy. Ale oprócz nich jest jeszcze tysiące ludzi, którzy nie mają konta, albo nie chciało im się komentować ale mogli się zainteresować, ta? Po za tym ktoś jednak postawił te 75 piw (sadolowych plusów), ale widzę że nawet promocja PPP w tv nic by nie zmieniła bo tu same zgredy. marudźcie dalej. Pozdrowienia. Z poważaniem Wowku.

No dobra, fajnie że działasz, skomentowałem bo po prostu nie widzę żeby to robiło furorę na sadisticu. Tam siedzi przecież banda zakompleksionych nastolatków (w sumie podobnie jak tu), którzy nic nie potrafią i zniechęcają innych do czegokolwiek.

Shippy - |15 Maj 2013|, o 08:23

Mow za siebie manti :DDDDDD
Enigma - |15 Maj 2013|, o 17:01

Manti, a czy to musi robić furorę, to ma po prostu promować.
Wiadomo, że nie każdemu to się spodoba, ale znajdą się ludzie, którzy tym się zainteresują .
Wejdą w google,żeby poszukać informacji i odszukają nasze forum . Dzięki temu zyskamy nowego użytkownika.
Gdyby każdy się zastanawiał nad tym, czy to zrobi furorę, czy nie . To nie wiadomo, czy by te forum w ogóle istniało.

sp3cu - |22 Lip 2013|, o 23:42

To dobrze, że w sieci dalej coś czasem sie pojawi o PS. Ale niestety zdaje mi się, chociaz mam nadzieje, że się mylę, że tak wielkiego zainteresowania jak w latach hmm, 2008-2011 nigdy już nie będzie. Tamte roczniki w gimnazjach i szkołach średnich potrafiły mieć jakąś zajaweczkę, a teraz jest nieco gorzej.

Ja sam ostatnio po ponad 2-3 letniej przerwie w kreceniu znalazlem na strychu pudełko z penami i jaram się jak dzieciak, kazdy backfall sprawia taka radość, że szok i mam nadzieje, ze jakoś da się "odbudować" to forum.

Pozdro

piesq - |25 Sie 2013|, o 16:02

Sadistic nie jest dobrą stroną do promowania, tak
jak u ktoś wcześniej napisał. Proponuję raczej reklamowanie
PPP na np. facebooku - fanpage. Znajdą się oczywiście
ci, którzy zhejtują, ale też być może ci, którzy to polubioną i
zaczną uprawiać. Do prowadzenia fanpage chciałbym się zgłosić,
ale nie jestem doświadczony w tej sprawie penspinningu. Mam
nadzieję, że rozważycie moją propozycję tego sposobu reklamowania :wink:

Maniek - |25 Sie 2013|, o 16:20

https://www.facebook.com/penspinningpl?fref=ts

Jest już fanpage.

piesq - |25 Sie 2013|, o 16:56

Właśnie gdzieś na forum czytałem o waszym fanpage,
ale on się nie wyróżnia od innych fanpage o penspinningu.
Więcej, nie wiem jak to powiedzieć... popularności, aktywności
kreatywności, pomysłów! :)

Sir - |29 Sie 2013|, o 01:03

A ja jestem z sadistica :)
nehaali - |25 Lis 2013|, o 06:52

W pen spinningu nie ma znaczenia, czy jesteś prawo-, czy leworęczny. Aczkolwiek musisz wiedzieć, że większość tutoriali jest pokazywana przez osoby praworęczne. Nie stanowi to jednak większego problemu.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group