Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Punkan Normal (ArmAround)
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Zaawansowane (Advanced) - Punkan Normal (ArmAround)

Buła - |17 Kwi 2013|, o 18:31
Temat postu: Punkan Normal (ArmAround)
http://www.youtube.com/watch?v=AAtYsevNIUI
Banan - |17 Kwi 2013|, o 19:48

Nareszcie! :D więc tak, pomogło, chwila nauki i umiem :D
Rafik - |17 Kwi 2013|, o 22:46

tutorial 10/10, ale osobiscie wole nazwe arm around, bo z tego co pamietam to pyralux jako pierwszy wykonal ten trik i nazwal go tak, dopiero potem ktos ze wschodu to ogarnal i nazwal punkan...
Buła - |17 Kwi 2013|, o 23:06

Z tą nazwą zawsze wiązały się spore dyskusje. Pyralux rzeczywiście odkrył ten trik i nazwał go ArmAround'em (dlatego tę nazwę zapisałem w nawiasie). Francuz wykonywał ten trik podobnie jak SpinnerPeem podczas finału WC10, z tą różnicą, że Pyralux łapał go inaczej, no i Peem zrobił Cont. ArmAround x5 i nadał temu nazwę Punkan. Pod jego filmem rozgorzała dyskusja, ale nazwa Peema jest chyba bardziej spopularyzowana (dlatego tę nazwę zapisałem przed nawiasem). Jak dla mnie różnica pomiędzy trikami jest tylko w nazwie, ale jeśli ktoś ma taką renomę jak Peem, to może sobie nazwać taki trik jak chce.
Rude Boy - |17 Kwi 2013|, o 23:26

Tak powinny wyglądać mówione tutoriale. Konkret, przykład i bez niepotrzebnych przerw na eee i yyy. Good Job
Pari - |19 Kwi 2013|, o 19:57

Dobre dobre, zrób sobie jeden temat i wrzucaj w dziale Porady i tutoriale, będzie przejrzyście. No chyba że to okazyjny tutorial.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group