Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - JAK ZROBIĆ SYSTEAM AMORTYZUJĄCY DO STYLISH PIRATA
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Wasze Modyfikacje - JAK ZROBIĆ SYSTEAM AMORTYZUJĄCY DO STYLISH PIRATA

chomikx - |24 Lis 2012|, o 13:49
Temat postu: JAK ZROBIĆ SYSTEAM AMORTYZUJĄCY DO STYLISH PIRATA
witam. wlasnie wgralem film przedstawiajacy jak zrobic systeam amortyzujacy do stylish pirata. wystarczą dwa tipy, 2grpiy i 2sprezynki. jest to troche podobne do jumping pirata ale latwiejsze w wykonaniu ;) prosze was o obejrzenie tego filmu i skomentowanie co myslicie o tym pomysle. http://sport.spryciarze.p...o-stylish-pirat
pruCe - |24 Lis 2012|, o 13:55

super poradnik pozderki :mrgreen:
Pruxim - |24 Lis 2012|, o 15:59

Fajny pomysł ale nie rozumiem jak to ma amortyzowac upadki skoro w 3/4 przypadkach pirat spada poziomo a ten system amortyzuje upadki pionowe.
Paijan - |24 Lis 2012|, o 16:46

Po drugie po co. Można naciągnąć gripy trochę dalej i wtedy ten metal nie bedzie dotykać. Ja tak mam na waterfallu, tip się kończy jeszcze w gripie, jest w takim schronieniu i nie dotyka niczego przy dropie czyli 0 hałasu, 0 zniszczeń

EDIT: no dobra hałas musi być ale nie od tipa, o to chodziło xd

chomikx - |25 Lis 2012|, o 17:36

"Pruxim" napisał/a:
Fajny pomysł ale nie rozumiem jak to ma amortyzowac upadki skoro w 3/4 przypadkach pirat spada poziomo a ten system amortyzuje upadki pionowe.
poniewaz upadki poziome sa juz amortyzowane poprzez gripy duraflash ;)
chomikx - |25 Lis 2012|, o 17:38

"Paijan" napisał/a:
Po drugie po co. Można naciągnąć gripy trochę dalej i wtedy ten metal nie bedzie dotykać. Ja tak mam na waterfallu, tip się kończy jeszcze w gripie, jest w takim schronieniu i nie dotyka niczego przy dropie czyli 0 hałasu, 0 zniszczeń

EDIT: no dobra hałas musi być ale nie od tipa, o to chodziło xd
no ok. zgadzam sie z tb tylko wlasnie ja tez mam naciagniete gripy o 0,5mm lub 1mm nawety przy moim systemie amortyzujacym ale gdy masz same gripy naciagniete to grip moze ti zrobic slad i tak w podlodze taki lekki w ksztalcie kolek. a jak masz to to ten system amortyzuje i grip nie robi dziury ;)
Paijan - |25 Lis 2012|, o 17:45

Uważasz że gumowy grip bardziej może zniszczyć podłogę niż metalowy tip?
Pruxim - |25 Lis 2012|, o 20:40

"chomikx" napisał/a:
poniewaz upadki poziome sa juz amortyzowane poprzez gripy duraflash ;)


Nie do końca bo hałas i tak jest ;D

chomikx - |25 Lis 2012|, o 21:06

"Pruxim" napisał/a:
"chomikx" napisał/a:
poniewaz upadki poziome sa juz amortyzowane poprzez gripy duraflash ;)


Nie do końca bo hałas i tak jest ;D
a mi nie chodzi o chalas tylko o dziury w podlodze xD
chomikx - |25 Lis 2012|, o 21:07

"Paijan" napisał/a:
Uważasz że gumowy grip bardziej może zniszczyć podłogę niż metalowy tip?
nie. tylko ten metalowy tip amortyzuje to poniewaz gdy stylish spada to wtedy tip najpierw amortyzuje to i chowa sie a grip udeza o podloge z mniejsza sila i wtedy sie zostaje zadna dziura ;) zrob tak i sie przekonaj.
Pruxim - |26 Lis 2012|, o 18:26

"chomikx" napisał/a:
a mi nie chodzi o chalas tylko o dziury w podlodze xD


To chyba tylko twój stylish robi dziury w podłodze bo mój nie

chomikx - |26 Lis 2012|, o 20:28

-.- nie chodzi mi o dziury tylko lekkie slady. zżuć pirata z 1metra zeby upadl pionowo i zobacz czy jest jakis slad...
maj0nez - |26 Lis 2012|, o 21:39

Masz ujowe podłogi :) Takie tipy nie są wgl. potrzebne jeszcze obciążają tego kolca

btw. ja zawsze zaznaczam miejsce w którym byłem zrzucając pirata z 1 metra żeby upadł pionowo :)

Co do filmiku trzeba było dać napisy bo głos niczym klocuch

I używaj opcji edytuj :) Pomaga.

chomikx - |3 Gru 2012|, o 18:55

"maj0nez" napisał/a:
Masz ujowe podłogi :) Takie tipy nie są wgl. potrzebne jeszcze obciążają tego kolca

btw. ja zawsze zaznaczam miejsce w którym byłem zrzucając pirata z 1 metra żeby upadł pionowo :)

Co do filmiku trzeba było dać napisy bo głos niczym klocuch

I używaj opcji edytuj :) Pomaga.
no a co powiesz o jumping pirat? jeszcze wiekszy kloc... wystarczy po prostu oproznic a tipy maga byc plastikowe czyli nie ciezkie...

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group