Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - [Ladder S1]Tomex vs sledziu1
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Sezon 1 - [Ladder S1]Tomex vs sledziu1

Tomex - |3 Sty 2008|, o 15:55
Temat postu: [Ladder S1]Tomex vs sledziu1
czas do 10(czwartek)
powodzenia

linki: Hakan

Śledź - |10 Sty 2008|, o 18:23

wysłane, tylko czekać aż film zaakceptują
Hakan - |10 Sty 2008|, o 19:50

Tomex:
http://pl.youtube.com/watch?v=4T1gAsf1nos

sledziu1:
http://pl.youtube.com/watch?v=H05qivXr9Es

Tomex - |10 Sty 2008|, o 20:13

od razu mówię że te zacięcia były z wini mojego głupiego USB(1.0...).
1 zacięcie to tws bust a drugie to pass
acha...xD głos na sledzia

Stillos - |10 Sty 2008|, o 20:45

No cóż obvaj ładny poziom lecz głos wędruja na Tomexa więcej było widać a poza tym było widać jak jest napakowany:p:p:p :grin:
Tvister - |10 Sty 2008|, o 20:54

Głos na Tomexa. Płynniejsze combo i bardziej przypadło mi do gustu.
Tomex - |10 Sty 2008|, o 20:57

acha chciałbym dodać że to "zrzucenie" pena było zamierzone. Między innymi tak dało się zakończyć combo poprzez "ok" xD
Śledź - |10 Sty 2008|, o 21:15

Nie liczę na zwycięstwo, film nagrałem bo tomex nie chciał wygrać kolejny raz walkowerem, teraz przynajmniej ma ankiete. Co do mojego kręcenia to w formie nie jestem niestety...
Maniek - |10 Sty 2008|, o 22:02

Tomex.
Podobało mi sie Twoje combo masz glos :mrgreen:

Cienki - |10 Sty 2008|, o 22:36

Ja na Tomexa - plynniej poprostu
Sledziu - tez ladniej, ale czase takie freezy ale + za to ze zdecydowanie lepsze combo niz na Stillosa :mrgreen:

TOMEX

danielos - |11 Sty 2008|, o 17:25

głos na Tomexa,
kraawiec - |11 Sty 2008|, o 18:11

powiem tak: nie oddam na nikogo głosu ;)
a czemu.. otóż już mówię:
poziom mniej więcej wyrównany.. sledziu1 wydaje mi sie że dał lepsze combo jednak popełnił kilka błędów co było widać i pen mu uciekł..
natomiast Tomex dał płynne combo jednak jakoś brakowało mi w nim czegoś.. może tej różnorodności..
ogólnie ładnie ja tak nie umiem ;) sledziu płynność nawaliła a Tomex mało tricków.. hmm.. no może nie mało ale stać Cie na dużo więcej ;) raczej widziałem obstawiłeś na rodzine sonic i charge ;)
najbardziej brakuje mi w obu cobach powrotu do tych pierwszych tricków ;) TA i takie tam ;)
sledziu brawo za odwage by kręcic takim penem ;) wydaje sie nie mieć ciężaru i mniej wiecej jest równo rozłożony (ciężar) :mrgreen:

pozdrooo

ps. sorki że tak dużo ale musiałem ;)

Śledź - |11 Sty 2008|, o 18:32

pen pierwszy lepszy, co do mojego comba to jakbys sie przyjrzal pelno soniców i neobacków, ale jak już mówiłem z formy wychodzę. głos oddałem na przeciwnika
Bandit - |11 Sty 2008|, o 18:51

a głos dam na Tomexa lepsze combo :)
sledziu- coś słabo a szkoda

Tomex - |11 Sty 2008|, o 19:24

"kraawiec" napisał/a:
powiem tak: nie oddam na nikogo głosu ;)
a czemu.. otóż już mówię:
poziom mniej więcej wyrównany.. sledziu1 wydaje mi sie że dał lepsze combo jednak popełnił kilka błędów co było widać i pen mu uciekł..
natomiast Tomex dał płynne combo jednak jakoś brakowało mi w nim czegoś.. może tej różnorodności..
ogólnie ładnie ja tak nie umiem ;) sledziu płynność nawaliła a Tomex mało tricków.. hmm.. no może nie mało ale stać Cie na dużo więcej ;) raczej widziałem obstawiłeś na rodzine sonic i charge ;)
najbardziej brakuje mi w obu cobach powrotu do tych pierwszych tricków ;) TA i takie tam ;)
sledziu brawo za odwage by kręcic takim penem ;) wydaje sie nie mieć ciężaru i mniej wiecej jest równo rozłożony (ciężar) :mrgreen:

pozdrooo

ps. sorki że tak dużo ale musiałem ;)


tws bust(2 razy) zrobiłem, TA(też 2 razy)również, flick(rev ta bonkury), a na początku reverse around->around więc nie tak źle z różnorodnością...

acha więc jeżeli combo złożone z fundamentali(a dłuższe) jest lepsze, to następnym razem kręcę same sonic'i i charge przez 40 sekund... @down nie nawiązuje w ten sposób do comba śledzia... tylko jeżeli ja zrobiłem za mało tricków i za mało fundamentali to wiesz

Gregorooo - |11 Sty 2008|, o 19:47

Oddalem glos na Śledzia moze jego combo pozostawia wiele do zyczenia ale widze w jego kreceniu postepy i bardziej mi sie spodobalo combo mimo mniejszej zasobnosci trickow...


Cytat:
tws bust(2 razy) zrobiłem, TA(też 2 razy)również, flick(rev ta bonkury), a na początku reverse around->around więc nie tak źle z różnorodnością...

acha więc jeżeli combo złożone z fundamentali(a dłuższe) jest lepsze, to następnym razem kręcę same sonic'i i charge przez 40 sekund...


@up
....yyyy.......nie jestem tutaj od takich rzeczy ale........POKORA.......

kraawiec - |11 Sty 2008|, o 20:03

"Tomex" napisał/a:
acha więc jeżeli combo złożone z fundamentali(a dłuższe) jest lepsze, to następnym razem kręcę same sonic'i i charge przez 40 sekund... @down nie nawiązuje w ten sposób do comba śledzia... tylko jeżeli ja zrobiłem za mało tricków i za mało fundamentali to wiesz


Tomex nie masz sie co czepiac.. zrobiłeś kilka fajnych kombinacji ale jak dla mnie na battle Ladder to myślę że to troszke mogłeś pokazać więcej.. ale to tylko moje zdanie ;)
w każdym razie podobało mi się ale i tak nie oddam głosu ;)

"sledziu1" napisał/a:
ale jak już mówiłem z formy wychodzę

szkoda sledziu.. zawsze widziałem w Tobie potencjalnego penspinnera z czołówki Polaków ;)
ale jedynie żal że forma spada..

pozdrooo


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group