Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - SUPERHERO
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Media (Filmy Polaków) - SUPERHERO

Marvin - |2 Paź 2012|, o 13:51
Temat postu: SUPERHERO

Wersja HQ na YouTube
http://www.youtube.com/watch?v=qVC0Om3q77M

dinek - |2 Paź 2012|, o 14:36

Najbardziej mi się spodobali : Lawliet i Marvin .Ciekawie :0
Czasami mało widać ale jest gut!

Maksym - |2 Paź 2012|, o 16:05

Marvin się postarał.
Nie ma się za co wstydzić, wypał na najwyższym poziomie.
Edycja genialna.
Polska pokazała się, może to w jakiś sposób zatrze nasze postrzeganie przez świat.
Komenty zza granicy mówią same za siebie.

Propsuję.

Rafik - |2 Paź 2012|, o 18:37

Ten edit troche przesadzony moim zdaniem, ale ogolnie calosc wypas, Gibki rozwalil.
Racha - |2 Paź 2012|, o 21:01

Ciekawa edycja, ale przede wszystkim combosy sprawiły, że collab bardzo mi się podobał. Widzę parę nowych dla mnie osób, a kręcą naprawdę fajnie. Nie za bardzo jestem w temacie co to za festiwal, ale powodzenia!
baron25 - |18 Wrz 2013|, o 07:57

Polska pokazała się, może to w jakiś sposób zatrze nasze postrzeganie przez świat.
Komenty zza granicy mówią same za siebie. szczególnie na plus! Reszta chłopaków też bardzo daje radę. Ładnie wyedytowane, muzyka też się podoba. Jak w przyszłym roku

Janoosz - |18 Wrz 2013|, o 08:18

Podoba mi się zedytowanie. :) Najbardziej podobali mi się Marvin i Gibki. ;)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group