Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Dlaczego kręcisz?
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Penspinning - Dlaczego kręcisz?

adamos581 - |6 Wrz 2012|, o 17:06
Temat postu: Dlaczego kręcisz?
Podczas ostatnich wakacji odkryłem penspinning i zainteresowałem się nim. Nadeszła szkoła, kręcę nadal, więc czas pokazać to ludziom w szkole i ich zainteresować. Kręcę na przerwach lekcjach , kiedy tylko mam czas. Ludzie się pytają co to jest jak to się nazywa itp. Odpowiadam bez problemu, niektórzy nawet też chcą się uczyć. Wszystko jest fajnie aż pada pytanie "dlaczego kręcisz, po co ci to?".I w tym momencie nie wiedziałem co powiedzieć. Pytanie te było dla mnie bez sensu Nigdy nie myślałem dlaczego to robię. Jedynie co wtedy odpowiedziałem to że jest to dla mnie zabawą i po prostu lubię to robić. Nie potrafiłem jemu dokładnie wytłumaczyć przyczyny tego zainteresowania, celu dlaczego to robię. Dla niego było to bez sensu , dla mnie coś naturalnego.Po tym jak jeszcze parę osób zapytało o to samo odpowiedziałem sam sobie na to pytanie. Penspinning to coś co mnie wciągnęło Robie to bo lubię. Tak spędzam czas. czuje że sie dzięki temu w pewny sposób rozwijam . Nie ma dnia bez kręcenia.

Pytanie do Was. Czy takie sytuacje tez wam sie zdarzały? Dlaczego lubicie kręcić? Po co to robicie? Czym dla Was jest penspinnin?

Komentujcie

Renji098 - |6 Wrz 2012|, o 17:18

Tak .. Miałem taką sytuacje w szkole , że koledzy i koleżanki (zwłaszcza koleżanki ,''z nie wiadomych przyczyn'' xd) - Pytały jak robię TA , pokazałem im a one
- Woow .. pokaż jeszcze raz
Koledzy raz się mnie pytali po co kręcę ?
Odpowiedziałem :
- Kręcę bo to lubię i się tym interesuje.
Później zapytali skąd to umiem - podałem stronę
być może wejdą i się zarejestrują , ale nie sadze ...

pruCe - |6 Wrz 2012|, o 18:51

tutaj znajdziesz odpowiedź :wink:
adamos581 - |6 Wrz 2012|, o 19:00

Nie chcę konkretej odpowiedzi odpowiedzi tylko chcę poznać wasze zdanie , wprowadzić dyskusję.
Mariusz - |6 Wrz 2012|, o 19:18

Był już chyba taki temat, jak znajdę to ten pójdzie do śmietnika.
qstra - |26 Wrz 2012|, o 19:39

Uwielbiam zlizywać pot z penów, penac'i dobrze zbierają brud, zawsze to lubiłem, a tak po za tym to chyba dla satysfakcji, chociaż nie ukrywam że smak zmęczonych dłoni jest priorytetem
Jamez99 - |23 Sie 2013|, o 12:26

Dziękuję za odpowiedź! Szukałem przez forum, i to jest oczywiste, można umieścić w to dużo pracy, utrzymując się ze wszystkich wątków. Więc dziękuję za poświęcenie czasu, aby odpowiedzieć na kopalni
mohsin123 - |24 Paź 2013|, o 08:20
Temat postu: mohsin
Uwielbiam zlizywać pot z penów, penac'i dobrze zbierają brud, zawsze to lubiłem, a tak po za tym to chyba dla satysfakcji, chociaż nie ukrywam że smak zmęczonych dłoni jest priorytetem
beny1234 - |22 Lis 2013|, o 11:59

Ja nic zlizywać nie lubie , ja TO poprostu lubie :) Sprawia mi to przyjemność , jak grubi lubią jeść tak ja kubie penspinning
Agis - |24 Lis 2013|, o 22:12

Przede wszystkim kręcę bo to mnie uspokaja i pozwala się skupić. Poza tym lubię się rozwijać :smile:
spinningghoul - |6 Sty 2016|, o 20:55

PS działa na mnie uspokajająco, robię to też dla swojej satysfakcji :smile:
kalkulatora - |17 Mar 2020|, o 18:38

Rok temu złamałam rękę i zaczęłam z nudów :)
Mikulew - |18 Mar 2020|, o 19:36

Ponieważ Buła zrobił live transmisję na grupie PPP na facebooku i ten jego czyn spowodował, że doświadczyłem głębokiej refleksji nad sobą i postanowiłem wrócić do kręcenia.
Barman - |18 Mar 2020|, o 23:15

Już nawet nie pamiętam jak zacząłem, ale casualowo kręcę do dzisiaj. Po zobaczeniu live wszedłem na forum przypomieć że takie dinozaury ps'a jak ja jeszcze żyją i że z tego się nie wyrasta.
Kojjotek19 - |26 Sie 2022|, o 14:07

zdecydowanie dla zajęcia czasu i nauczenia sie czegoś fajnego

__________________
https://lavaro.pl/pl/p/-Posciel-z-bawelny-160x200-3209-a-Holland-Na-Prezent-/4472

kaptan - |14 Gru 2022|, o 09:03

Bo lubię, tak po prostu ;-)
Podobnie jak takie klimaty - https://iamtourist.org/winter-in-gran-canaria/


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group