Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Jakis dzial z blogami
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Opinie, pytania i prośby, pomysły (Opinions & requests) - Jakis dzial z blogami

mipki1 - |17 Sie 2012|, o 16:30
Temat postu: Jakis dzial z blogami
Moja propozycja to zrobienie jakiegos specjalnego dzialu z blogami ja napewno bym z checial czytal co tam nowego sie ktos nauczyl i napisal nie tylko na temat penspinningu moglo by to wypalic co wy na to : p i na przyklad dla nejlepszego blogera miesiaca wiecej jakis specjalny kolor nicku :D
Renji098 - |17 Sie 2012|, o 17:05

Ciekawe , ciekawe :slownik2:
Teraz tylko czekać na odpowiedz innych

Ytr - |17 Sie 2012|, o 18:19

Mi to się tam osobiście nie podoba, ale... co kto woli.
Rafau - |17 Sie 2012|, o 18:44

a niech ktos mi tutaj wklei linkacze do conajmniej 5-ciu aktywnych blogow o spinningu.
mipki1 - |17 Sie 2012|, o 19:28

moze jak bedzie dzial z blogami to bedzie i ponad 5 a zeby troche zachecic to jakas skromna nagroda czy cos no np jakis szpanerski kolor nicku :D :D cos sie bedzie dziac prznajmniej cos do poczytania :smile: czemu by nie sprobowac
Rafau - |17 Sie 2012|, o 19:50

po co wam dzial z blogami? zrobcie temat zbiorczy i wklejajcie linki do swoich blogow, jak bedzie odpowiednia liczba blogow na odpowiednim poziomie to dopiero moznaby myslec o nagrodach, czy czyms tam za prowadzenie bloga.
mipki1 - |17 Sie 2012|, o 21:37

nie to nie XD

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group