Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - [Tutorial] Thumbaround Normal by Indywidualisty
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Fundamentale (Fundamentals) - [Tutorial] Thumbaround Normal by Indywidualisty

Szyman - |14 Sie 2012|, o 11:11
Temat postu: [Tutorial] Thumbaround Normal by Indywidualisty
Witajcie w serii tutoriali odnośnie penspiningu :wink: , tutaj zapodaje wam link do tutka naszej produkcji tym razem odnośnie tricku Thumbaround Normal.

http://youtu.be/Qb6fGYdhYPY

Paijan - |14 Sie 2012|, o 12:28

Skrajnie chu***e, nic nie jest wytłumaczone. To tak jakbyś przy tutorialu rysowania pięknie coś narysował mówiąc ,,potem robimy tak'', ,,tutaj robimy takie coś" etc. I zrób se najlepiej zbiorczy temat do tutoriali. Ale jak mówie, w życiu bym sie tego nie nauczył z tego tutoriala, zobacz sobie np eso jak on tłumaczy. Od niego wszystkiego sie w chwile uczylem

Warn.
Maniek

Rude Boy - |14 Sie 2012|, o 14:53

"Paijan" napisał/a:
Skrajnie chu***e, nic nie jest wytłumaczone


Jest wytłumaczone.

Tak czy siak, tutoriali jest już trochę zrobionych. Ten jakiś szczególny, czy lepszy od innych nie jest

EDIT

"Micro" napisał/a:
A kolega mimo ,że nowy i sam uczy się trików pokazuje je innym .Zaciekawieni znajdą drogę prowadzącą tutaj i może kiedyś wasze umierające pepepe się odrodzi z nowymi dobrymi pserami ;d ( btw 1,5k widzów to wcale nie tam mało).


Point taken

Paijan - |14 Sie 2012|, o 15:23

No tak.. łapiemy w te palce i popychamy...
Micro - |14 Sie 2012|, o 18:55

"Rude Boy" napisał/a:
Ten jakiś szczególny, czy lepszy od innych nie jest


Myślę ,że nikt bezmyślnie nie kopiuje żadnych tutoriali i sam rozkminia jak dany trik wykonać.Wystarczy pokazać apre razy a może ktoś załapie.
Bardziej chodzi tutaj o promocję penspinningu w polsce ,a ta ,przynajmniej mam takie wrażenie, nie istnieje od dłuższego czasu. Kiedyś penspinnerzy byli bardziej aktywni w takim zwykłym rozprzestrzenianiu kręcenia. Sami zobaczcie ilu nowych aktywnych mamy teraz ;(
A kolega mimo ,że nowy i sam uczy się trików pokazuje je innym .Zaciekawieni znajdą drogę prowadzącą tutaj i może kiedyś wasze umierające pepepe się odrodzi z nowymi dobrymi pserami ;d ( btw 1,5k widzów to wcale nie tam mało).

Wracając do tematu .
Poradnik niezły ,brakuje troche profesy ,ale jak dla mnie nie o to chodzi w tych wszystkich poradnikach . Czekam na następne.

Kowalski - |23 Gru 2012|, o 19:14

Ja nauczyłem się wszystkich fundamentali dzięki ich poradnikom. Może i mało wytłumaczone ale wystarczy.
karasek - |9 Kwi 2013|, o 16:43

Jak dla mnie te poradniki są najbardziej przydatne ze wszystkich, dlaczego?
Ponieważ są nakręcone blisko i w dobrej jakości, ja jak się uczę trików to zwracam uwagę na szczegóły, których nie mogłem zauważyć w innych tutkach.
Aa co do tłumaczenia. Jak mieliście 2 latka to rodzice pokazywali wam co jak zrobić , czy uczyliście się patrząc na innych i próbując i jakoś wychodziło :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group