Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Color Comssa
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Wasze Modyfikacje - Color Comssa

patrykpsp2010 - |8 Cze 2012|, o 14:22
Temat postu: Color Comssa
Oto co wymyśliłem:
Na Comsse nałożyłem gumki do ścierania (gumki można kupić w hipermarkecie).

Paijan - |8 Cze 2012|, o 14:27

Cudowne. Majstersztyk! Proponuję by na promo każdy zakręcił tym modem, stanie się on symbolem ppp. Kreatywność połączona subtelnie z prostotą wykonania dała nieprawdopodobne rezultaty. Naturalnie mamy tu również łatwy dostęp do części, które i tak posiadają wiele substytutów. Założę się że wrażenie z kręcenia jest niezapomniane, napewno złoże tego moda.
patrykpsp2010 - |8 Cze 2012|, o 14:32

Aż tak źle? (ocena 1) :(
Paijan - |8 Cze 2012|, o 14:55

tak xd Nie no nie mówie że sie źle kręci ale tutorial do moda sie wstawia jak sie wymyśliło coś innowacyjnego np wykorzystanie bic round sticów do gmoda. Gibki wymyślił jak fajnie można ich użyć i zrobił tuta a to to po prostu gumki jakieś tylko w innej formie
Robbin - |8 Cze 2012|, o 16:18

NIE NO, JA DAŁEM 10

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group