Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Silus vs Paijan vs maj0nez vs Kozyr
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Battles - Silus vs Paijan vs maj0nez vs Kozyr

Kozyr - |7 Cze 2012|, o 12:42
Temat postu: Silus vs Paijan vs maj0nez vs Kozyr
Silus:

Wersja HQ na YouTube


Paijan:

Wersja HQ na YouTube


maj0nez:

Wersja HQ na YouTube


Kozyr:

Wersja HQ na YouTube


Powodzenia :) Komentujcie i oceniajcie :)

Silus - |7 Cze 2012|, o 21:15

ja bo słaby jestem jak chcesz, do kiedy dl?
Paijan - |7 Cze 2012|, o 21:18

Ty to zrobimy potrójną walke bo się juz zgłosiłem na forum teamu i mam nawet nagrane xd
Silus - |7 Cze 2012|, o 21:22

nie wiem jak wy tam macie ja jestem chętny zaraz coś nagram to napiszcie jak zdecydowaliście.
maj0nez - |7 Cze 2012|, o 22:05

jak chcecie to możemy poczwórna walkę zrobić bo ja chętny :)
Rapan - |10 Cze 2012|, o 19:03

Dobry batyl.
Silus: W pierwszej chwili nie wiedziałem o co chodzi. Chciałbym na Ciebie zagłosowac, szkoda że nie można :( Kreatywne przejście, ładny styl, do tego płynnie wykonane. Kawał dobrego spinningu.
Paijan: też miło zaskoczony jestem. Nie kojarzyłem wcześniej, a tu też nienaganne przejścia. Troszkę płynnośc ogarnij i też miodnie.
maj0nez: Z tego co widzę to kręcisz pół roku. Jak na ten czas, w porównaniu do spinningu Twoich przeciwników po ich czasie, nie uciekają Ci. Także rozwijasz się w dobrym tempie, w dobrym kierunku idziesz. Jest nawet dobra płynnośc jak na ten czas i kreuje się styl. Keep spinning.
Kozyr: Jak na ten czas też zajebiście. Trochę mało kreatywności patrząc na poprzednie combo. Zadowalająca jest płynnośc i wyczuwam dobry styl, jak będzie Ci się chciało ciągle kręcic. Tylko trochę większy zasób tricków się przyda i ciekawe ich połączenie. Nie bój się też slotu 34.(nie mówię, że w ogóle nie używasz, bo używasz, ale częściej tam mógłbyś pospinninc.)

Tak więc na prawdę miło zaskoczony jestem. Battle w całości na +. I ten no. Kręcicie dalej, bo forum coraz bardziej umiera ;)

Paijan - |10 Cze 2012|, o 20:13

Po prostu drugi majonez to silus xd
Paijan - |10 Cze 2012|, o 20:47

tak xD ty to juz kur** zawsze cos musisz xd wszyscy jakos dobrze robia ankiety
Kozyr - |11 Cze 2012|, o 15:38

Ok. Zrobiona nowa ankieta. Głosujcie od nowa :P Dziękujemy FeniX :)
Paijan - |11 Cze 2012|, o 16:06

Ok to ja o wszystkich powiem xd

Silus fajne combo, niezla plynnosc pare ciekawych kmin no i te walone palmspiny ktorych nigdy nie ogarne xd

Co do sb to tak tylko powiem ze to jedyne od dość dawna moje combo ktore mi samemu sie podoba xd

madżones fajnie że jak na taki krótki czas masz sporą płynność(no tam jeden lag był), tylko nie bój się używać baków/aroundów w środku comba ;) A no i finisz cienki xd

Kozyr tam wiadomo że wyje..chanie tylko, jak już ci zwracano uwagę, małe zróżnicowanie kmin. Nie wiem jakiś slot 24, baki w palm upie wiecej aroundów albo power(tylko nie za dużo xd). A no i fajnie że się nie boisz slotu 34 :D

Maksym - |12 Cze 2012|, o 23:08

Widziałem wszystkie comba po DWA razy.
Nikt nie ma dobrego stylu.
Jedynie palmspinny, no ale psuje je późniejsze gówno.

Nie oddaje głosu.


Ćwiczcie style.

Silus - |13 Cze 2012|, o 10:32

Późniejsze gowno -.- ? Po palmspinach nie ma żadnego tricku a jak gownem nazywasz np. Mirrored powerpass to nie wiem jaki poziom ma mieć to forum po 1,5 roku kręcenia.
Maksym - |13 Cze 2012|, o 11:22

Cytat:
Późniejsze gowno -.- ?

Okej wcześniejsze. Ale to było tak mało znaczące, że nawet nie zapamiętałem kiedy było.

Odpowiedz mi na jedno pytanie: Po co Ci mirrored power passy skoro tf charge rev nie umiesz ładnie zrobić?

PS to sztuka.

Silus - |13 Cze 2012|, o 15:08

Wow a jak to jest ładnie zrobić ? Masz bardzo specyficzny gust więc nie wiem nagraj mi jakiś filmik to się nauczę "ładnie" robić tf charge rev.
Maksym - |13 Cze 2012|, o 23:27

Ogarnij przecinki.
Błędy ortograficzne.
Wyrób sobie jakikolwiek gust.
I sam się nauczysz.

Silus - |14 Cze 2012|, o 14:46

Nie ma tam żadnych błędów ortograficznych, oprócz przecinków. Widzę, że jak kiedykolwiek ktoś ci podpadnie to od razu go próbujesz zasadami ortografii i pisowni skarcić. Dla mnie to jest żałosne, ale to jest tylko moja opinia. Twój ładny styl to jest : penspinner z mxem ( najlepiej ) kręcący szybko i płynnie ( taki typowy Japoniec ). Sam wiem, że oni są zajebiści, ale jest też drugie kryterium SKILL. No i co jakoś taki Nadhif czy Far mają chu***e style zgadzam się, no ale co z tego skoro osiągają takie wyniki jak zwycięstwa na WC. Akceptuje to że tobie spodoba się tylko gość z ładnym stylem i inni będą poddani krytyce, jednak polecam docenić inne kryteria także i NIE OCENIAĆ TAK OSTRO ponieważ to na pewno im nie pomoże, a tylko ich zniechęci(nie mówię o sobie hejtuj mnie do woli). Nie mam nic do Ciebie i proszę bez komentarzy " Chu***e nie głosuje" albo " Nie będę z tobą gadał dlatego, że nie umiesz we właściwych miejscach postawić przecinku". Amen
Antraksus - |14 Cze 2012|, o 15:02

Aczkolwiek mówienie, że Far i Nadhif mają chujowe style to nie jest prawda. Bo można mieć skill i styl. Jakbyście się przyjrzeli to supawit ma niesamowity styl, tylko ludzie patrzą na skill u niego. A Maksym ma brzydki styl bo z lagami i chaos :D . A Silus weź popraw kąt by tam nie było syfu.
Maksym - |14 Cze 2012|, o 23:18

"Silus" napisał/a:
Nie ma tam żadnych błędów ortograficznych, oprócz przecinków.


W podpisie masz orta.

"Silus" napisał/a:
penspinner z mxem ( najlepiej ) kręcący szybko i płynnie ( taki typowy Japoniec )


BaiMai, Lekunga, x1213, f2f, might, iSuk itd.
Ładne style i nie są mxowi.


"Silus" napisał/a:
No i co jakoś taki Nadhif czy Far mają chu***e style zgadzam się, no ale co z tego skoro osiągają takie wyniki jak zwycięstwa na WC.


Ogarnij to co mówisz, bo bluźnisz.


A tak BTW to życzę Ci tego mistrza świata.


Bez głosu.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group