Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - The beginners
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Drużyny - The beginners

patrykpsp2010 - |1 Kwi 2012|, o 00:25
Temat postu: The beginners
Witam.
Założyłem tą drużynę dla wszystkich początkujących i niedoświadczonych penspinnerów.
Oferuję małą pomoc w nauce początkowych tricków.
Jeśli chcesz dołączyć, napisz podanie typu:

Nick: (tu podaj swój nick)
Kręcę od: (dd.mm.rrrr)
Mój mod: (nazwa moda)
Umiem tricków: (liczba)
Mój stosunek do penspinningu: (napisz, co myślisz o penspinningu)
Film: (jeśli możesz podaj link do filmu z twoim penspinningiem)

Regulamin:
-nie przeklinamy i nie wyzywamy innych użytkowników
-odnosimy się do siebie z życzliwością
-pomagamy sobie nawzajem jeśli jest to tylko możliwe
-nie spamujemy

Skład drużyny:
-patrykpsp2010 (założyciel)
-Manti
-kreavink

Paijan - |1 Kwi 2012|, o 00:31

Tak tylko ostrzegam, że po pierwsze sam powinieneś mieć jakieś tam umiejętności(nie mówie ze nie masz, nie widziałem), a po drugie jak już coś takiego organizujesz to ogarnij porządnie, nie rób drugiego dark teamu.
patrykpsp2010 - |1 Kwi 2012|, o 00:35

nie robie drugiego dark teamu a jezeli chodzi o umiejetnosci to nie umiem za duzo ale w tych poczatkowych trickach bez problemu moge pomóc.
KennyCarter - |1 Kwi 2012|, o 09:51

No to właśnie o to Paijanowi chodzi, ze umiesz początkujące tricki więc nie bierz się za robienie teamu :)
Manti - |1 Kwi 2012|, o 11:21

Nick: Manti
Kręcę od: 26.02.2010
Mój mod: Buster cyl
Umiem tricków: Nie liczyłem XD
Mój stosunek do penspinningu: Fajne hobby xD
Film: http://www.youtube.com/watch?v=etUGc7AdTjE

Manti - |26 Cze 2012|, o 00:39

Zostałem przyjęty do drużyny?
Paijan - |26 Cze 2012|, o 14:09

Musi być 5 osób żeby zrobił team, a tylko ty sie zgłosiłeś, więc nawet nie ma takiej druzyny jak the beginners xd

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group