Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Zamówienie klasycznych Comss
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Forumowe Zamówienia - Zamówienie klasycznych Comss

Szymi_2004 - |25 Mar 2012|, o 00:40
Temat postu: Zamówienie klasycznych Comss
Witam!

Doszły mnie słuchy, że w sklepie Pari'ego nie ma dostępnych czarych Comss z białymi capami, pomyślałem, że ktoś mógłby być zainteresowany ich kupnem po bardzo dobrej cenie - dlatego też założyłem ten temat.

--------

Jestem w stanie zaoferować nową Comssę (czarne body z oryginalnym napisem, jeden biały cap) w cenie 2,50 zł, warunkiem jest zakup łącznie 12 sztuk przez wszystkich zamawiających.

W przypadku kiedy wszyscy zamawiający zamówiliby 24 sztuki cena pojedynczej Comssy wyniosłaby 2,20 zł




---------

Do zamawianych Comss należałoby doliczyć koszt wysyłki w Polsce, jako, że pojedyncza Comssa waży ~5g koszty (w zależności od wybranej opcji) będą niewielkie, w granicach 1,70 zł za przesyłkę ekonomiczną, 3,90 zł za przesyłkę ekonomiczną poleconą.

Haczyk tkwi w czasie dostawy, zamówione Comssy leciałyby prosto od producenta ok. 30 dni + ok. 7 dni na dostarczenie przedmiotu pod drzwi zamawiającego.
To by było na tyle, wszelkie osoby zainteresowane pomysłem proszę o zgłoszenie się w tym temacie. Pozdrawiam
Szymon

Zdebelek - |25 Mar 2012|, o 12:42

ja byłbym chętny i wezmę około 4-5

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group