Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Kozyr vs Aryjski
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Battles - Kozyr vs Aryjski

Kozyr - |25 Lut 2012|, o 00:30
Temat postu: Kozyr vs Aryjski
Aryjski:
http://www.youtube.com/watch?v=vH7MzmygZMk

Kozyr:
http://www.youtube.com/wa...eature=youtu.be

Życzę powodzenia przeciwnikowi ;* Proszę głosować.

Rude Boy - |25 Lut 2012|, o 01:00

Wybór nie jest trudny. Kozyr przewyższa przeciwnika pod każdym względem. Co prawda są powtórki i kiepski finisher, ale jako taka płynność daje dość dobre wrażenie.

Aryjskiemu polecam na razie poprawić płynność i kontrolę nad długopisem. Ucieczki z kadru i mnogość lagów odrzucają. To combo jest po prostu paskudne. I staż penspinningowy nie jest w tym wypadku wymówką

Czajorek - |25 Lut 2012|, o 11:24

No nie ma co myśleć nad zwycięzcą. Kozyr pozamiatał. Niezły koks może z Ciebie być w przyszłości. Głos na Ciebie oczywiście.
Don - |25 Lut 2012|, o 13:34

Kozyr IMO dużo lepiej, Aryjski jeszcze musisz podskillować i to sporo. Rude Boy dobrze powiedział dużo lagów i offcamy. Głos na Kozyra.
Aryjski - |25 Lut 2012|, o 14:55

Dzięki wszystkim za podpowiedzi co do mojego penspinningu ;p
Kozyr zasługuje na zwycięstwo, ale ja przyjme to na "klatę" i będe dalej dążył do postępów.

Mój głos odaje na KOZYRA.

Pozdro wszystkim;p.

Kozyr - |26 Lut 2012|, o 13:51

Dzięki wszystkim za opinie i rady. Głos oddałem na przeciwnika, ale nie będę się wypowiadał o combie, bo sam się nie znam :P

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group