Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Przyszłość JA
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Jedi Academy - Przyszłość JA

FeniX - |24 Lut 2012|, o 19:59
Temat postu: Przyszłość JA
Witajcie.

Z braku czasu, czy innych powodów trenerzy, w tym też ja, nie wymyślają i nie nagrywają rozkmin dla uczniów, przez co drużyna przestała być w ogól aktywna i straciła swój sens. Biorąc pod uwagę, że to z trenerami jest problem, a kilkukrotne poszukiwania osób, na takie stanowisko nie poszerzało nam zbytnio szeregów, jedynym sensownym rozwiązaniem jest zamknięcie Jedi Academy.

Widoczna część forum JA powinna zostać wciąż widoczna, żeby wszyscy mogli widzieć listę rozkmin, jeżeli by chcieli się czegoś uczyć nowego a nie mieliby pomysłów. Utrzymywanie samej drużyny jednak nie ma sensu biorąc pod uwagę sytuację, jaką mamy tutaj od jakiegoś czasu.

Ze swojej strony chcę przeprosić, że nie nagrywałem częściej - odzwyczaiłem się kompletnie od nagrywania i zbyt długo mi to zajmuje, żebym mógł sobie na to często pozwolić. Jednak sam się nauczyłem trochę przez Jedi Academy - starałem się nieraz nagrywać dla uczniów rozkminy, których sam nigdy nie robiłem, które po prostu przeszły mi przez myśl. Chciałem w ten sposób coś ciekawego wartego nauki pokazać, mam nadzieję, że mi się to udawało.

Jeżeli się na prawdę chcecie uczyć czyichś pomysłów, to wciąż możecie śledzić swoich ulubionych penspinnerów i przyglądać się ich poczynaniom. Nie zapominajcie jednak o dawaniu też czegoś z siebie zawsze. :) Powodzenia wszystkim!

W ciągu kilku dni usuniemy drużynę, żeby wszyscy to przeczytać zdążyli.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group