Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - [Propozycja] Reklamy na forum
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Opinie, pytania i prośby, pomysły (Opinions & requests) - [Propozycja] Reklamy na forum

xy0urneyx - |7 Lut 2012|, o 15:04
Temat postu: [Propozycja] Reklamy na forum
Witam :) Piszę ten temat, bo reklam na tym forum prawie nie ma. A w sumie zarobić moglibyście nieźle. Głównie chodzi mi tutaj o Dantego, bo on chyba płaci za serwer itp. zeby forum istniało. (chyba, że się coś zmieniło) No i nie ukrywam, że przydałby mi się ref (zawsze to 1 albo 2 długopisy na miesiąc więcej :P ).

W każdym razie pomyślałem, że moglibyście dodać na forum reklamy cpmprofit.
Cpmprofit płaci za odsłony reklamy, a nie kliknięcia (w dodatku nonuv czyli nie muszą być to unikalne odsłony). U mnie stawka za 6 wyświetleń = 0,01zł. Średnio użytkownik wchodzi w ok. 100 podstron (liczyłem na sobie), czyli ok. 0,2zł. Dziennie macie pewnie ponad 100 użytkowników co daje 20zł. Miesiąc ~ ok 600zł. Na co byście to wydali to sami pomyślcie. Cpmprofit jest w 100% wypłacalny, wypłacać można już od 30zł.

Czysty link do serwisu: http://www.cpmprofit.com

Refa nie daję, bo pewnie bym dostał bana albo temat został by usunięty, a mi chodzi głownie o Dantego a nie o mnie :) W każdym razie gdyby chcielibyście pomóc rowniez mnie nic na tym nie tracąc to na pw podam refa.

Są też reklamy adsense, adtaily, sieci afilacyjne, ale to się raczej tutaj nie sprawdzi, bo na tym forum są raczej stali użytkownicy, a nie nowi.

Przemyślcie to :)

Aryjski - |7 Lut 2012|, o 15:32

Moje zdanie na ten temat jest takie:
1.każdy wie o tym że można dodać reklamy na fora.
2.Skoro temu co utrzymuje forum jest git i nic nie zmienił sam(a napewno wie że można dodać reklamy) to znaczy że nie ma ochoty wprowadzać zmian takie jak REKlAMY.
3.Źle wpłyneło by to na użytkowników ponieważ przez reklamy forum możliwe że bedzie zamulało oraz będzie pełno migawek reklam itp.
4.Dobrze że myślisz o forum. ;p

xy0urneyx - |7 Lut 2012|, o 17:35

No spoko rozumiem, ale czy to mądre, żeby utrzymywał to forum Dante, który w sumie nie używa forum?

W dodatku napewno nic nie będzie zamulać. Ja mam na darmowym serwerze reklamy (adtaily + cpmprofit + adsense).

CPMprofit jest raczej mało znane więc opisałem na forum :)

Manti - |7 Lut 2012|, o 18:31

Z tego co wiem od niedawna forum utrzymuje Pens Factory.
Srebro - |7 Lut 2012|, o 22:11

Źle nam tutaj? Siedzimy sobie na forum, czytamy, piszemy i nic nas nie rozprasza. A z reklamami wiadomo jak to jest, nie dosyć, że wszędzie migają, to jeszcze od czasu do czasu ścigaj sobie tego iksa...
MadEye - |8 Lut 2012|, o 00:09

Jest reklama Smoko, dzięki której mamy za darmo serwer. Tyle w tym temacie, zamykam.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group