Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - FeniX vs Micro, CRiS, Domcior, Damillo, f3ken
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Battles - FeniX vs Micro, CRiS, Domcior, Damillo, f3ken

FeniX - |2 Lut 2012|, o 00:55
Temat postu: FeniX vs Micro, CRiS, Domcior, Damillo, f3ken
Wybaczcie, że dopiero, ale ten pad forum mi trochę pokręcił. ^^ Filmy:


CRiS:
brak filmu

Damillo:

Wersja HQ na YouTube

Domcior:

Wersja HQ na YouTube


f3ken:

Wersja HQ na YouTube

FeniX:

Wersja HQ na YouTube

Micro:

Wersja HQ na YouTube



3 dni. Miłego głosowania.

Micro - |2 Lut 2012|, o 07:35

Ostatnim razem mi się nie udało ,więc może spróbuję teraz.
/in

f3ken - |2 Lut 2012|, o 11:10

in :)
Rapan - |2 Lut 2012|, o 13:43

Ja też mogę.
Domcior - |2 Lut 2012|, o 14:11

/in
CRiS - |2 Lut 2012|, o 16:05

/in
FeniX - |2 Lut 2012|, o 16:12

Ok, więc skład walki: Micro, CRiS, Domcior, Damillo, f3ken, FeniX. Powodzenia. Deadline w pierwszym poście podany. Możliwe, że nie będę siedział do północy w niedzielę i wrzucę wtedy filmy w poniedziałek.
FeniX - |3 Lut 2012|, o 17:14

Zmiana planów, będę w stanie wrzucić filmy pewnie dopiero we wtorek rano, więc przesuwam deadline do północy poniedziałek/wtorek.
FeniX - |7 Lut 2012|, o 22:20

Zapraszam do głosowania, filmy w pierwszym poście.
Rapan - |8 Lut 2012|, o 01:16

Tak więc.
f3ken - Jest łądny styl i dobre wykonanie, hybrydy też robią się ciekawsze i co raz to milej mi oglądać Twój spinning. Combo na + ;)

Domcior - widać, że stare, wiem że umiesz lepiej, chcesz lepiej i w ogóle ogólnie jest lepiej ^^

FeniX - szkoda, że nie masz jakiegoś bardziej ogarniętego kątu i lepszej kamery, bo jesteś jednym z najbardziej kreatywnym spinerem na ppp, ale ciężko to dostrzec z taką prezentacją.

Micro - myślałem, że oddam głos na f3kena, albo FeniX-a, ale zapomnałem, że Ty też grasz :> Jeden z ładniejszych styli na ppp. Do tego dochodzą ciekawe hybrydy, co z tym kątem, wykonaniem daje na prawdę dobre rezultaty.

CRiS - najlepsze combo, ale oddałem głos na Micro, coby kto innym miał też jakiś głos oprócz Ciebie.

FeniX - |11 Lut 2012|, o 10:49

Micro, gratuluję wygranej! Dziękuję wszystkim za udział w walce. :) I powodzenia w ewentualnych kolejnych życzę. :D

"Damillo" napisał/a:
bo jesteś jednym z najbardziej kreatywnym spinerem na ppp

Nie wiem o czym mówisz, bo w tym filmiku najkreatywniejsze to były napisy końcowe. :P

f3ken - |11 Lut 2012|, o 11:33

Dzięki za walkę, gratuluję Micro, na którego oddałem głos ;D
Rapan - |11 Lut 2012|, o 19:47

"FeniX" napisał/a:

"Damillo" napisał/a:
bo jesteś jednym z najbardziej kreatywnym spinerem na ppp

Nie wiem o czym mówisz, bo w tym filmiku najkreatywniejsze to były napisy końcowe.


Fakt w tym filmiku może nie do końca, ale wnioskuję tak po kminach które waliłeś w JA =)

Micro gz, było przesądzone od samego początku ;)

Micro - |11 Lut 2012|, o 22:25

Dzięki ;)
Nie pamiętam już na kogo oddałem głos ,ale najbardziej z tych komb podoba mi się kombo f3kena(kocham cie:*) Nie sądziłem ,że przewaga będzie taka duża . Wbrew pozorom moje kombo nie było wcale jakieś wyśmienicie dobre , ale w końcu nagrałem coś trochę szybszym tępem z czego jestem dumny ;d Jeczae raz dzięki wszystkim ; )


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group