Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Drużyna roku
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Top 2011 - Drużyna roku

MadEye - |10 Sty 2012|, o 06:32
Temat postu: Drużyna roku
Można głosować.
Maksym - |18 Sty 2012|, o 00:49

TSG - najlepszy polski team. Jednak w tym roku nie popisali się jednak ilością filmów, lecz były na naprawdę mega poziomie.
FPA - Raczej wygrają z racji, tego, że zrzeszają największą iloś dobry pserów. Też jakoś dużo filmów z pracy timu nie zaprezentowali.
FA - Podobał mi się projekt miesięcznych rylów szkoda, że padły po kilu miechach.
APOL - Nawet nie wiem kogo zrzesza. Globocka i D ogarniam. Jeden film chyba mięli, na wysokim poziomie.
TOL - Wiem, że nie oceniam subiektywnie, gdyż sam do niego należę, jednak sądzę, że popisaliśmy się ilością rylów, prom, tagów i całej reszty. Prawdę mówiąc gdyby nie ten tim, nie wiem czy nagrałbym jakiekolwiek combo. Bardzo pracowity rok pracy w bardzo miłym klimacie, dzięki Marvinowi za możliwości bycia z tymi ludźmi. Promo i ryl 2, szczególnie mi się podobają. Nie mamy na ppp zbyt wielu zwolenników, nawet wręcz przeciwnie, mój głos poszedł jednak tutaj.

Harna$ - |18 Sty 2012|, o 19:25

FPA-oczywiście ,że wygramy bo jesteśmy zajebiści i wgle . Co by tu dużo mówić uważam ,że jest to jedyna drużyna która zasługuje na miano najlepszej ponieważ łączy PSerów ,którzy się znają lubią i często ze sobą spotykają . Jest tam wiele kontrowersyjnych charakterów i wspaniałych penspinerów ;].
TOL-Gdyby nie FPA mysle ,że była by to najlepsza drużyna gdyż sporo zrobiła w tym roku . Naprawdę wydaje mi się ,że zasługują w pełni na 2 miejsce zaraz za nami .


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group