Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Chrismas Collaboration 2nd
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Media (Filmy Polaków) - Chrismas Collaboration 2nd

Rapan - |24 Gru 2011|, o 21:15
Temat postu: Chrismas Collaboration 2nd
http://www.youtube.com/wa...eature=youtu.be

Wyszło 2x dłuższe niż chciałem, ale IMO ważne że wszyło. Opóźnienie gdzieś 1.5h przez brata, który mi wyłączył przypadkiem kompa, po takim czasie przetwarzania. Słaba edycja, to już moja wina, a dokładniej za długiego Dl. Za rok szybciej będę zapraszał, to może będzie więcej koksu i no co tam.. Pogodnych i wesołych Świąt i szczęśliwego ;)

Buła - |24 Gru 2011|, o 22:11

Nie jest za długie i sympatycznie się ogląda. Fajnie wyszło, cieszę się, że tam jestem :) Szkoda, że nie nagrałem niczego konkretnego, ale i tak nie jest źle. Za rok postaram się lepiej ;)
CR04 - |25 Gru 2011|, o 02:56

wporzo jest, edycja tak, jak mówisz, nie za świetnie, ale jakbyś nie powiedział, to uznałbym, że spoko. Miałem się zapisywać, ale uznałem że jeszcze za wcześnie na collabowanie, za rok na bank masz mój film.

PS. Ładny spinning :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group