Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - TOL promo
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Media (Filmy Polaków) - TOL promo

Marvin - |20 Gru 2011|, o 17:44
Temat postu: TOL promo

Wersja HQ na YouTube
http://www.youtube.com/watch?v=oxP5Pdk4kSg

: 3

Maksym - |20 Gru 2011|, o 22:06

Wyszło dużo lepiej, niż się spodziewałem.
Pewnie to dzięki edycji = Dzięki Marvinowi.
Nie umiem ocenić siebie, za to wiem, że Klapcek zajebioze nagrał, tak samo jak Micro, Front i Antraks.
Bit z płytą rozbawił mi japę.
Robbin troszkę przydłużył.

Powtórzę, że edycja przebiła spinning. Król ma specjalne podziękowania ode mnie za światło. ;* (spodziewaj się mnie w nocy)


Mam nadzieję, że Rudy który czekał na nasze promo, też się cieszy.

Rude Boy - |20 Gru 2011|, o 22:47

"Maksym" napisał/a:
Mam nadzieję, że Rudy który czekał na nasze promo, też się cieszy.


Cieszę się widząc, że ludzie kręcą. Nieźle nawet. Więc opowiem o tym co mi w pamięć zapadło.

Skoro Maksym sam siebie oceniał nie będzie, to ja to zrobię;
Fajne połączenia idą od wejścia do Rex tricku (jakkolwiek by to w notacji nie wyglądało) do końca combosa. Pomysł niezły, jednak wykonanie pozostawia trochę do życzenia. Chciałbym też więcej pewności zobaczyć w Twoich combach, bo rwane są.

F3k3n: solidne wykonanie (za wyjątkiem RA :P ). Masz to czego brakuje Maksymowi, ale z kolei Tobie brakuje tak niezłych rozkmin jakie ma on.

Klapcio: nuda. Może by tak nowe combo?
Micro: powtórki i za dużo kciuka (wszystkie passy i wipery z T), ale płynność dobra. I początkowa sekwencja w PD mi podeszła.
Marvin: po staremu. Dobra płynność, recykling z MP, ale solidnie.
Antek: wypatrzyłem coś czego nie widziałem u Ciebie wcześniej (choć było trudno pod tym kątem :P ). Swuck, czy shwuck czy jak się to coś zwie. Szkoda, że wróciłeś do tego kąta. Nie ogląda się tego tak przyjemnie.

Najbardziej mi podeszły nagrania Beat'a i Frontside'a. Beat, fajna rozkmina w 1:59 i finish mi podszedł. Natomiast Frontside pokazał płynność i kontrolę, na którą lubię patrzeć. Wszystko do siebie pasowało i nie było żadnego laga. Mniam

U Robbina widzę potencjał. Jestem jednak zainteresowany bardziej rokowaniami na przyszłość niż tym combosem.

Nie myślałem na początku, że wypowiem się na temat każdego comba, ale starałem się dać konstruktywną krytykę do każdego.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group