Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Temat dotyczący pomalowania pena(modyfikacji)
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Długopisy i inne takie - Temat dotyczący pomalowania pena(modyfikacji)

Aryjski - |18 Gru 2011|, o 16:45
Temat postu: Temat dotyczący pomalowania pena(modyfikacji)
witam:)

Kupiłem od kolegi ładnego zadbanego pena dr.comsse,lecz mam pewniem problem dotyczący jego koloru.Wymiary pena są idealne lecz jego kolor(cały biały) jakoś mi się nie zbyt podoba:/
I moje pytanie brzmi jakimi farbami najlepiej pomoalować tego pena(Dr.comssa),i czy się da??

dr.comssa



z góry dzięki za odpowiedzi:)

Manti - |18 Gru 2011|, o 16:49

Zostaw kolegom w klasie, po chwili będzie pełen wzorków, zapewne asortyment nie będzie zbyt szeroki, ale liczba tychże arcydzieł spora.
Wasyl - |18 Gru 2011|, o 16:50

Ja to bym na twoim miejscu go nie malował, bo to nie będzie fajne.

Głównie z racji tego, że pomalowane body nie będzie fajne w dotyku i raczej nie będzie się nim dobrze kręcić, a poza tym co chwile farba będzie odłazić ;/

Jeśli kolor naprawdę Ci strasznie przeszkadza, to lepiej pomyśl nad wymienieniem części.
Chociaż wg mnie białe mody są bardzo ładne :wink:

Aryjski - |18 Gru 2011|, o 16:53

moi koledzy nie zrobili by czegoś takiego bez mojej zgody uwierz mi;p

a wracając do tematu to mi chodzi o jeden kolor np. cały żólty tylko nie wiem jaką farbą go pomalować,tak aby nie zeszła,a może barwnikiem co propnujecie??

Rapan - |18 Gru 2011|, o 17:10

Podobnie jak Wasyl, nie zmieniałbym koloru, poprzez farbę, czy inne barwniki, bo najprawdopodobniej nie wyjdzie to zbyt dobrze. Jeżeli wymiana części także odpada, to proponuję nakleić outsert na body, a capy.. hm. Na capy też zasadniczo mógłbyś nakleić, a kolor gripów. To zależy jakie. Jeżeli te co na zdjęciu, czyli dr.gripy, to na forum jest gdzieś tutorial jak przefarbować go na złoty bodajże (użyj tu opcji "szukaj" ;) ), a jak airfit, to bez problemu możesz powkładać w te rowki żółte, cieniutkie karteczki, tyle z mojej strony ^^

Ewentualnie mógłbyś się pobawić w farbowanie capów jakimiś sprejami, czy cuś, ale chyba lepiej będzie kupić żółte, lub ten outsert na nie też.

Na przyszłość, takie pytania w 1P1O.

Sharakano - |18 Gru 2011|, o 17:12

Ja tam bym nakleił outserta :facepalm: no ale jak tak bardzo chcesz malować to proszę bardzo. O kolor się nie pytaj bo przecież każdy powie ci coś innego wybierz kolor który ci się podoba i tyle :wink:
Aryjski - |18 Gru 2011|, o 17:12

Dzięki ci damilo pomyśle nad tym co napisałeś,bardzo mi pomogłeś

pozdro:)

CR04 - |18 Gru 2011|, o 17:29

nie można było zamiast dr. Comssa kupić Żółtego ?
Aryjski - |18 Gru 2011|, o 17:34

tęz o tym myslałem Cr04 ale nie mogłem nigdzie znaleźć cłego moda żóltego na sprzedaż a jak chcialem go zlozyc sam to nie potrafilem znaleźć spoko mini(kolor zólty)

;p

Antraksus - |18 Gru 2011|, o 18:17

Daj paski taśmy i będzie gites
CR04 - |18 Gru 2011|, o 18:28

nie będzie . odbije się to na złej śliskości korpusu , co w efekcie jest niewygodne podczas kręcenia . Biały to bardzo ładny kolor dla moda , a jeśli się komuś nie podoba , to niech się zastanowi dwa razy zanim kupi .
Rapan - |18 Gru 2011|, o 18:41

CR04, jak dla mnie pierdzielisz farmazony jak mało kto.. Autor prawdopodobnie kupił tego moda, bo lepiej na początek raczej kupić od znajomego i wiesz, że się będzie dobrze kręciło, a nie zamówisz coś, czego będziesz żałować, bo wydasz 50zł i się okaże, że tylko fajnie wygląda <facepalm>

I co za problem, żeby na body nakleić outsert, a na capy, jak dobrze Ant napisał najlepiej izolatkę(wiem, że chodziło Antkowi o całego moda izolatką, co też jest nie najgorsze, ale IMO lepiej tak właśnie, jak ja napisałem.)

CR04 ogarnij. I jak komuś się nie podoba biały, to to jego gusta i nie krytykuj.

CR04 - |18 Gru 2011|, o 19:01

Źle mnie interpretujesz, wyluzuj. Mówię po prostu o tym, że nawet zwykła taśma zmienia grubość i śliskość moda (minimalnie ale czuć to podczas spinningu. Zresztą najlepszy mod na początek to zmazik i dwie gumki, nie powiesz, że nie. Zresztą. Są żółte zmaziki z pelikana po 2 złote, do tego dwa gripy jakieś i można takiego moda złożyć za piątaka, a nie wydawać (nie wiem ile dr. comssa) dwucyfrową kwotę na moda, którego kolor nam się nie podoba. Logika panowie! i bez napinki.

Taka sugestia: żadnych spacji przed znakami interpunkcyjnymi. Kole to w oczy i świadczy o braku podstawowych umiejętności w zakresie edytowania tekstów.
Rude


1. Cenna uwaga, dziękuję, zapamiętam.
2. Spójrz na post poniżej.

Socus - |30 Sty 2012|, o 22:24

"Wasyl" napisał/a:
Głównie z racji tego, że pomalowane body nie będzie fajne w dotyku i raczej nie będzie się nim dobrze kręcić


No nie zgadzam się z tym. Jeżeli ktoś umie i ma dobry aerograf to można psiknąć (pare warstw(jak ktoś chce wiedzieć jak to zapraszam na pw, bo nie chce mi się teraz pisać)). Ba, powiem więcej. Można nawet nakleić naklejki wodne bez uszczerbku na dotyku, wadze, cog=cop. ^^

@Wasyl: Widziałeś kiedyś białe capy M&M? Ktoś na UPSB miał ;) , dokładnie są takie same w dotyku jak te nieprzemalowane.


Jeżeli będzie potrzeba mogę zrobić tutorial, a wiem jak dobrze przemalować bo miałem białe spokosy ^ ^

kamilkaze21 - |31 Sty 2012|, o 16:57

Odradzam wszelkich zabaw z malowaniem. Mojego pierwszego stylisha pomalowałem czarną, błyszczącą farbą do plastiku. Wcześniej położyłem specjalny podkład do plastiku. Efekt może i ładny ale zmieniają się właściwości kręcenia. Po mojej farbie body pirata stało się niezwykle śliskie. Poza tym po jakimś czasie farba może zacząć odpryskiwać, ponieważ z reguły nie jest ona przeznaczona do kładzenia na pracujących powierzchniach.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group