Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - TSG PROMO
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Media (Filmy Polaków) - TSG PROMO

MadEye - |11 Lis 2011|, o 19:26
Temat postu: TSG PROMO

Wersja HQ na YouTube

Collab najlepszej polskiej drużyny z całkiem przyzwoitym reżyserem.

Racha - |12 Lis 2011|, o 12:18

Po pierwszym obejrzeniu z collabu kojarze tylko Lawlieta (bo był) pierwszy, qstre (bo jeszcze żyje) i Frasia, bo jego combo przy tej edycji dało podobny efekt jak combo Shinrao (które wrzucał jakiś czas na swoim kanale). Cała moja uwaga była skupiona na edycji. Przez to muszę i mam ochotę obejrzeć collab jeszcze raz. I bardzo dobrze, podoba mi się bardzo. Póki co edycja, comba obejrzę potem, jak już będę miał dźwięk i możliwość obejrzenia w HD.
Socus - |12 Lis 2011|, o 22:47

MadEye zepsules promo IMHO. To rozdwojenie niepotrzebne bo comba bardzo dobre. Ale intro na najwyzszym poziomie.

@down: bo to prawda, jest na najwyzszym poziomie, ale ja wole ogladac zwykle comba, bez rozdwojenia o czym napisalem dwa zdania wyzej. Ale to tylko moja ocena. Collab i tak jeden z najlepszych ktore wyszly w ostatnim czasie

Czajorek - |13 Lis 2011|, o 21:55

Socus, cała edycja jest na jak najlepszym poziomie IMO. Jak w komentarzu pod filem napisałem już ale tu się powtórze. Na Top 2011 widzę zwycięzcę...
MadEye - |26 Lis 2011|, o 05:06

Tutaj macie wersję do ściągnięcia.
Keban - |27 Lis 2011|, o 20:31

Motyw z lustrzanym odbiciem imo lipny(bez urazy) ale dekoncentruje podczas oglądania i wpływa na ogólny dyskomfort,muzyka nawet fajna(już się bałem że będzie jakiś japaniecki mózgoryj) ale też bez większego koksu.
Collab mógł być lepszy.
Frasiek-najładniejsze combo jak na mój gust.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group