Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Eurocollab 4 - zapisy
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Pokaż co potrafisz - Eurocollab 4 - zapisy

Rarka - |11 Cze 2008|, o 19:40
Temat postu: Eurocollab 4 - zapisy
Oryginalny link - http://www.upsb.info/foru...35&#entry111235

Eriror i Sfsr organizują czwarty ogólnoeruopejski collab. Założenie jest takie, żeby pokazać kilku utalentowanych, mało znanych spinnerów z Europy.
Właśnie takich tutaj szukamy.
Proponuję Cienkiego i Dercena, aczkolwiek można się zgłaszać.


Editorzy: Sfsr & neXus
Termin na filmy: 6th July
Upublicznienie: 19th July (rok po Eurocollabie 3)

Oczywiście możemy wystawić ekipę z WC, ale tu chodzi o wykreowanie nowych spinnerów (btw, ja właśnie uznaję swój występ w Eurocllabie 3 jako mały przełom w mojej karierze, do teraz miło wspominam tamto combo).

Radzę tu nie spamić za bardzo, tylko pisać konkrety. Nie pytać się głupiu, czy pół roku kręcenia starczy, czy nie - powinieneś kręcić tak jak np. Cienki, lub lepiej. Jak się nikt lepszy/ciekawszy nie znajdzie, to pójdzie on i jeszcze ktoś (jeśli się zgodzą).

Krupek - |11 Cze 2008|, o 19:51

Hmm, ja sie zglaszam.. B)
Zaliwaja - |11 Cze 2008|, o 19:53

Mnie nikt nie zna!
Seihe - |11 Cze 2008|, o 20:02

Ja chętnie bym spróbował
A czy tylko 2 osoby z danego kraju mogą wystąpić?

Rarka - |11 Cze 2008|, o 20:25

Wystąpią 1-3 osoby z kraju, zależnie od ilości boardów.
Doszedł nam Dulek, jestem za.
Zapisujecie się i wysyłacie filmy w temacie na UPSB.
Ja nikomu nie mogę zakazać spróbować wysłać filmik, tylko tutaj założyłem temat informacyjny.

Dercen - |11 Cze 2008|, o 20:38

Proponujesz nas ale nie będziesz miał żadnego wpływu na to kogo wybiorą do collaba? Bo jeśli każdy może spróbować, to nie możesz zakazać wysyłania filmów komuś lepszemu od nas (z PPP). Wtedy istnieje duże prawdopodobieństwo że wezmą właśnie tamte filmy.

Bardzo chętnie spróbuję, ale jeśli zainteresowanie będzie takie jak do PPP promo to szans raczej nie mam. :cry:

Aczkolwiek czuję się wyróżniony :smile:

Cienki - |11 Cze 2008|, o 21:02

No ja ubolewam nad tym że jestem mało znany i nawet w "Show of your combos" nikt mnie nie komentuje a moje One Year na UPSB się jakoś tak bez niczego rozeszło to się zgłaszam...
Rarka - |11 Cze 2008|, o 21:02

"Dercen" napisał/a:
Proponujesz nas ale nie będziesz miał żadnego wpływu na to kogo wybiorą do collaba? Bo jeśli każdy może spróbować, to nie możesz zakazać wysyłania filmów komuś lepszemu od nas (z PPP). Wtedy istnieje duże prawdopodobieństwo że wezmą właśnie tamte filmy.


Niet. Wezmą filmy mało znanych. I jakiś tam mały wpływ mam ;]

Thelian - |12 Cze 2008|, o 08:33

Cytat:
Proponujesz nas ale nie będziesz miał żadnego wpływu na to kogo wybiorą do collaba? Bo jeśli każdy może spróbować, to nie możesz zakazać wysyłania filmów komuś lepszemu od nas (z PPP). Wtedy istnieje duże prawdopodobieństwo że wezmą właśnie tamte filmy.


to po prostu nie wyslemy filmów... druzyna z wc juz sie pokazala i trzeba dac szanse innym

FeniX - |12 Cze 2008|, o 09:35

Ale on nie napisał o drużynie z WC, tylko o kimś lepszym po prostu - o kimś lepszym i również mało znanym może, może ogólnie o kimś lepszym po prostu, ale nie powiedział, że chodzi o was. ;) "lepszy" nie znaczy "z drużyny na WC". ;)

Osobiście się zgłosiłem od razu jak zobaczyłem ten temat na UPSB, zobaczymy co z tego będzie.

Thelian - |14 Cze 2008|, o 08:00

FeniX, zle mnie zrozumiales. chodzilo mi o to, ze druzyna z wc jest znana (chyba) wiec oni nie beda wysylac filmow. bynajmniej nie chodzilo mi tu o to, ze druzyna z wc jest lepsza od innych (bo wcale tak nie uwazam)
gumix - |14 Cze 2008|, o 10:49

"Thelian" napisał/a:
bynajmniej nie chodzilo mi tu o to, ze druzyna z wc jest lepsza od innych (bo wcale tak nie uwazam)


jak to nie :cool: xP

jak najbardziej dobry pomysł by promować osoby mniej znane na świecie, dajmy możliwość pokazania się też "innym" :P ale niech bd to osoby naprawdę dobrze kręcące a mało znane
myślę np. o routtuqe, który jest świetnym penspinnerem! niestety za mało wypromowanym na świecie! :roll:

Rarka - |14 Cze 2008|, o 12:25

Też jestem za Rotukiem.
Zgłaszacie się i wysyłacie filmy w temacie na UPSB podanym wyżej.

Sfsr - |29 Cze 2008|, o 18:07

Hello ^^

I've received two videos from PPP already:

Cienki
Pari

One week is left until the deadline! Thanks for the videos submitted so far, and I hope I'll receive more ^^

Thelian - |30 Cze 2008|, o 10:05

nie ma filmów od
Dercena
Routtuqe

ktos jeszcze mial byc?

wyjezdzam teraz na 4 dni, wiec routtuqe aparat bedzie mial dopiero w czwatrek

Sfsr - |8 Lip 2008|, o 14:37

If your nickname is spelled wrong (including capital letters), if you are not from the country I have written, if one of the unknown videos is yours (I know "combo 005" is from Spain, but I don't know from who), or if I have not received your video even though you have submitted, please contact me as soon as possible! Thank you.

Other countries, and unknown videos, can be found here: http://www.upsb.info/foru...ndpost&p=127818

Videos received:


Cienki - |8 Lip 2008|, o 19:46

"Dercen" napisał/a:
BTW: z Francji 18 filmów :shock:


Żal... ich się pcha najwięcej do każdego collabu. Mało tego - ten miał na celu wypromowanie mało znanych a dobrych pen spinnerów z krajów Europy a tu proszę - Cookieslover, TONYMONTANAED, $weety, MaKiZaR, Sig i Skonix.

kacd - |8 Lip 2008|, o 23:25

ehm cienki zalezy co masz na mysli mowiac ,, malo znanych '' bo mi z tych ktorych wymienilies kojarzy sie nick TONYMONTANAED i $weety ( a wiec dla mnei to sa nienznai ( ta reszta ))

[ Komentarz dodany przez: Rarka: Wto 08 Lip, 2008 ]

Jak mi się zaraz zacznie wymienianie, kto kogo zna, to uduszę...

Spokojnie, dostanie się nie więcej niż 3 ludzi z boarda.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group