| |
Forum penspinning.pl Portal Polskich Penspinnerow |
 |
Battles - Silus battle vs.?
Silus - |23 Cze 2011|, o 16:36 Temat postu: Silus battle vs.? Chciałbym szybkiego battla z dlem do jutro lub dzisiaj chętny ktoś 8-9 miesięcy kręcący?
dinek - |11 Gru 2011|, o 19:32
Mogę ja ?
miałem przerwę pół roku
a filmik bym nagrał jak mi aparat dojdzie
Silus - |11 Gru 2011|, o 20:47
No dobra ale następnym razem patrz na datę postu ...
|
|