Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Silus battle vs.?
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Battles - Silus battle vs.?

Silus - |23 Cze 2011|, o 16:36
Temat postu: Silus battle vs.?
Chciałbym szybkiego battla z dlem do jutro lub dzisiaj chętny ktoś 8-9 miesięcy kręcący?
dinek - |11 Gru 2011|, o 19:32

Mogę ja ?
miałem przerwę pół roku
a filmik bym nagrał jak mi aparat dojdzie :wink:

Silus - |11 Gru 2011|, o 20:47

No dobra ale następnym razem patrz na datę postu ...

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group