Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Zimny vs Arczek
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Battles - Zimny vs Arczek

Qni - |12 Lut 2011|, o 16:57
Temat postu: Zimny vs Arczek
vs Arczekkkkkkkkkkkkkkk1

http://www.youtube.com/watch?v=USgZIMQuTVc


Vs Zimny

http://www.youtube.com/watch?v=h-pTflbelMM

Prosze o oceny.

Grosik - |12 Lut 2011|, o 17:01

Zimny: Dobra płynność ogólnie good
Arkes:Musisz jeszcze trochę popracować i bd dobrze. IMO nie potrzebna ta cicha muzyka w tle :)

Głos na Zimnego zasłużył :)

Ryjokop - |12 Lut 2011|, o 17:01

2 filmy są ładne lecz Arek miał o wiele dłuższe combo i takie fajne zakończenie^^
Zimny miał za to krótkie i bardzo efektowne ogólnie mi się podobają oba, ale jak miałbym wygrać to Arek chociażby za ustawienie kamery

Qni - |12 Lut 2011|, o 17:03

"Ryjokop" napisał/a:
2 filmy są ładne lecz Arek miał o wiele dłuższe combo i takie fajne zakończenie^^
Zimny miał za to krótkie i bardzo efektowne ogólnie mi się podobają oba, ale jak miałbym wygrać to Arek chociażby za ustawienie kamery



Liczy sie chyba spinning w battle a nie ustawienie kamery :facepalm: Wiem ze slabe ustawienie, ale nastepnym razem obiecuje ze sie poprawie :P

Detal565 - |12 Lut 2011|, o 18:23

Arczek: Trochę powtórek było, lagów kilka, ale nie jest źle. :wink:
Zimny: Ładnie, płynnie i bez dłuższych lagów.


Obaj dobrze ale głos na Zimnego.

Alexio - |12 Lut 2011|, o 19:19

Zimny ładnie tam był lag w 10 s bodajże, ale combo ładne i zgrabne, co do Arczekkkkkkkkkkkkkkk1`a to niezbyt mi się podobało, pewnie jakbyś się postarał to byś więcej wycisnął.

Głos na zimnego, zasłużony i mam od niego CT :D

Rimi - |12 Lut 2011|, o 20:06

Ar. Jak na swój czas umiesz b.dużo tricków, ale musisz jeszcze popracować nad ich wykonaniem i płynnością.

Daniel, + za moje ukochane soniki, poza tym ładna płynność.

Głos na Zimnego.

Him - |12 Lut 2011|, o 20:11

Areczekkk1: widać lagi,zrób powoli ale płynniej , w połowie comba jest infinity mało różnorodności trików

Zimny:Ładnie płynnie chyba nie było lagów widać że sie postarałeś;],bardzo ładne combo Głos na cb^^


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group