Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Flex Sheriff
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Wasze Modyfikacje - Flex Sheriff

.:Sliper:. - |9 Gru 2010|, o 16:00
Temat postu: Flex Sheriff
Witam
Długopisy
-2xspoko mini
-super scherif
-flexgrip


Czesci
-body super
- 2x grip spoko mini
- body spoko mini
- tip flexgrip


Oproznaimy body super scherif


Obcinamy 3 centymetrowy ten cienszy kawałek od body spoko mini
I wkładamy tipa


Obcinamy resztę od body od strony clikera


Zakładamy obydwie częsci na body


Nakładamy gripy


Zakładamy medalową czesc



Oto gotowy mod




To mój pierszy tutek więc licze na wyrozumiałosc :mrgreen:

Mekto - |9 Gru 2010|, o 16:02

Mod nawet ładny, ciekawy pomysł z połączeniem body super sheriffa i spoko mini, ale dopisz dane tego flexa :)
Suriel - |9 Gru 2010|, o 16:28

mod taki nawet calkiem calkiem fajnie wyglada, nie wiem jak sie kreci, ale ortografie to masz kiepska. za tutek+
Cysiu - |21 Gru 2010|, o 12:01

Wczoraj złożyłęm. Może i fajnie wygląda , ale teraz tak : spokos się łamie jak wkręca się flexgripa , wszystko wypada, także trzeba solidnie skleić, żal części, nie polecam. :facepalm:

Nawet za darmo bym tego nie brał tylko straciłem czas modując go.

Nawet cop =/= cog.

Usuń ten tutek bo tylko forum zaśmiecasz.

Po to jest ten thread, aby modder mógł poznać opinie o swoim modzie, nieważne, czy jest dobry/ładny czy nie.

.:Sliper:. - |21 Gru 2010|, o 18:26

Jak nie umiesz modowac to twój problem . Ja pi*****e naprawde te czesci są drogie i trudno dostępne w Polsce wez mnie koles nierozsmieszaj . A pozatym wystarczy owinąc tasmą i wszystko jest oka . A jak twierdzisz ze forum zasmiecam to spojrz na siebie sam jestes takim zanieczyszczeniem

Warn.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group