Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - [Licytacja] Pro G3 od Fuco. Wbij, warto.
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Licytacje - [Licytacja] Pro G3 od Fuco. Wbij, warto.

HeviŁoś - |26 Wrz 2010|, o 10:50
Temat postu: [Licytacja] Pro G3 od Fuco. Wbij, warto.
Witam!
Dziś do zaoferowania mam trochę penów, wyprzedaje wszystko co poniekąd zalegało mi w szafce i nadaje się do kręcenia, śmieci kiedy indziej.





Jako jeden idzie Pro G3 od Fuco.
Cena początkowa : 45 zł
Minimalne przebicie : 3 zł
Kup Teraz : Nie ma.

Co do Pro G3, jest on limitowanej wersji prosto od Fuco. Wiem dobrze ze jes ton rozchwytywanym penem więc jest pewna granica... Jezeli kwota bedzi ebardzo wysoka to albo ją obniżę albo dam dużo gratisów.


Koszt Wysyłki : 6 zł

Miłej licytacji życzę.

Tak, dzięki Made. Koniec obydwóch licytacji następuje z dniem 02.10.2010 oraz godziną 20.00.

Made - |26 Wrz 2010|, o 12:02
Temat postu: [Licytacja]
1. 45 zl

P.S. przydaloby sie jakies info kiedy koniec ;)

Micro - |26 Wrz 2010|, o 12:13

1.50zł
Rapan - |26 Wrz 2010|, o 14:27

1. 53
Adio - |27 Wrz 2010|, o 15:33
Temat postu: [Licytacja]
1. 56zl
HeviŁoś - |29 Wrz 2010|, o 14:35

Bump!

Pro G3, jedyna okazja.

HeviŁoś - |2 Paź 2010|, o 23:46

Licytację wygrywa Adio, gratuluję i życzę udanej transakcji.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group