Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Tutorial Double Charge by michalcienki
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Zaawansowane (Advanced) - Tutorial Double Charge by michalcienki

Cienki - |12 Lip 2007|, o 20:01
Temat postu: Tutorial Double Charge by michalcienki
Zrobilem niedawno tutka do Double Charge i chce sie pochwalic:
http://pl.youtube.com/watch?v=1NeK26dp0so
Czekam na jakies komentarze ;]
Zrobilem to dla ludzkosci ale mam naadzieje ze z tutak jakis punkcik do rankingu wpadnie? :P

Maniek - |12 Lip 2007|, o 20:30

Widac checi miales dobre i tutorial dobrze zrobiony bo wszystko jest na nim wytlumaczone jednak beznadziejna jakosc przez co nic nie widac :cry:
Krupek - |12 Lip 2007|, o 20:37

A idz pan z takim czyms , wez dobra kamere/aparat cokolwiek zeby ladnie nagrywalo , wczesniej jeszcze naucz sie plynnie robic double charge'a a na sam koniec usun to lepiej bo minusik wpadnie:P
Cienki - |12 Lip 2007|, o 20:59

a no co do slabej jakosci to wiem - nie mam czym nagrywac oprocz telefonu 0.3 mpx ale mam nadzieje ze jak ktos to obejrzy to ualtwi mu to nauke tego triku chociaz czesciowo ;/
panczo - |12 Lip 2007|, o 22:42

TW sonic moze byc ale warped calkiem lezy...
Masta Blasta - |3 Lis 2007|, o 21:28

Ojoj...dobre to to nie jest...plusików raczej nie będzie... :sad: ogólnie to tak na 2+.Jeśli robisz jakis tutorial to chociaż dobrze opanuj ten trick, o jakości nie wspomne...
Cienki - |3 Lis 2007|, o 21:30

kolejny archeolog..... a ciekaw jestem czy sam umieles po miechu dc... o ile wogole

@down: ja umialem, czasem sie przycinalo to sie przycinalo ale mysli do temtu sprzed paru miesiecy mogl zachowac dla siebie...

Maniek - |3 Lis 2007|, o 22:56

On moze nie umie, ale ty skoro nie umiales to po co nakrecales tutka? :wink:
Mial zalozyc nowy temat zeby powiedziec co mysli ? :wink:

Raziel - |3 Lis 2007|, o 23:09

przeciez to tutek to wypowiedziec sie mozna normalnie kiedy sie chce tutek zawsze bedzie przydatny ale faktycznie bylo nie nagrywac jak nie miales dobrze opanowanego tricku ^^
Cienki - |3 Lis 2007|, o 23:29

tzn generalnie takie jest moje zdanie - Eso jak nagrywa tutorial (oczywiscie nie porownuje) to tez tak wszystkiego nie umie a nagrywa, chodzi o to ze jest wytlumaczone krok po kroku i zwolnione tempo a to ze jakies tam przycinki to nikomu kto sie uczy nie przeszkadza, chociaz u mnie najbardziej razacym elementem jest jakosc nagrania aczkolwiek najwazniejsze elementy widac i to tyle
i nie spodobalo mi sie to ze zaden admin ani mod sie nie wypowiedzial, jak w przypadku innych tutkow lepszych lub gorszych

Dulek - |4 Lis 2007|, o 08:00

Bo on ma tutki kilkuminutowe, w których cały czas mówi. Trudno jest opanować bardziej zaawansowane tricki do perfekcji, więc nie dziw się, że mu spadnie pen przy pokazywaniu. U Ciebie jest inna sytuacja, bo Ty go nie robiłeś płynie przez co trudno się nauczyć takiego tricku.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group