Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Film "Spadający buster" thriller penspinningowy i
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Filmy z meetingów - Film "Spadający buster" thriller penspinningowy i

Mikulew - |12 Mar 2010|, o 18:17
Temat postu: Film "Spadający buster" thriller penspinningowy i
FacePalm Artists Production prezentuje film pt:
"SPADAJĄCY BUSTER" - polski, horror, thriller penspinningowy
W roli głównej Pieniek, Mikulew i bardzo wkurzona Klla.
Zdjęcia do filmu zrobione na II Meetingu Penspinnerów w Rzeszowie 06.03.2010r.
Na końcu kulisy owego pełnometrażowego prestiżowego filmu zrobionych przez słynnych penspinnerów w Polsce!
Miłego oglądania


Wersja HQ na YouTube

Dnia 6 marca odbyło się drugi oficjalny meeting penspinnerów w Rzeszowie. Film przedstawiający co się zdarzyło w tym dniu a gwarantuję, że się sporo zdarzyło. Powstał w tym dniu też drugi film "Spadający buster" (można obejrzeć klikając w żółte okienko pod filmem w odpowiedziach wideo)
Uczestnicy: Przyszedł Pieniek, Sobol, Gumek, Uki, Ygo, Arti222, Kondor, Honza, Klla i ja (Mikulew) oraz telefonicznie Hiro.


Wersja HQ na YouTube

Tratto - |12 Mar 2010|, o 18:48

widać, że klla jedyna normalna z Was wszystkich tam :P
w sumie do Rzeszowa mam równo tyle co do Wawy więc nie wykluczone, że jak będzie następny meeting to się pojawię ;)

Hiro - |12 Mar 2010|, o 18:56

Hah, nie mówiłeś "Cicho!" xD- a przynajmniej nie słyszałem. A twój dzwonek to dla mnie zaszczyt ^^ Gratz za wygraną z Ygo :P Żałuję, że byłem tylko telefonicznie. xd

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group