Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Double-Dutch
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

OFFTOP - Double-Dutch

Socus - |30 Gru 2009|, o 21:23
Temat postu: Double-Dutch
Witam.
Dzisiaj szperając po necie, znalazłem bardzo ciekawy sport, a mianowicie Double-Dutch.
Pooglądałem filmiki na YT, i uważam, że jest to bardzo fajne zajęcie, no i można spalić trochę kalori (mi się przyda trochę :sad: ) Może jest tu ktoś na forum kto zajmował/a czy też zajmuje się takowym sportem. Wygląda bardzo efektownie, i miałbym pare pytań, więc jeśli ktoś by to ogarniał to proszę o kontakt, bo bardzo duże zrobiło to na mnie wrażenie (oczywiście z PSem nie skończe xD), lecz chciałbym się dowiedzieć trochę więcej o tym sporcie.

tu macie przykładowy filmik:
Wersja HQ na YouTube, na mnie wywarło to duże wrażenie.

Więc jak cooś... :wink:


@Down: tak sie składa, że oglądałem - dzisiaj xD, i bardzo mi się to spodobało!

Pieniek - |30 Gru 2009|, o 21:49

no cooo ty, nie oglądałeś topowego filmu Disneya "Jump In" z boskim ciachem Corwinem Ble itp.?

Młode kuzynki -_-

hajtus - |30 Gru 2009|, o 22:16

Po co ci to? Lepiej skacz sam na skakance. Poprawisz ogólną wytrzymałość, spalisz trochę kalorii, rozwiniesz mięśnie łydek i będziesz "lekki na stopach". To co robią na filmie to jest zwykły szpan.
Renkaw - |31 Gru 2009|, o 00:14

Od razu widać, że to gra dla murzynów.
Maniek - |31 Gru 2009|, o 10:44

Co chcesz przez to powiedzieć?
Karolnovy - |31 Gru 2009|, o 11:22

Wczoraj widziałem końcówkę tego na tym Disnej czanelu. Fajnie to wygląda, ale jednak wolę PS :D

Dobre to będzie dla ludzi z ADHD (ale nie tylko) ^^

Phantasm - |31 Gru 2009|, o 13:27

Karolnovy napisał/a:
Dobre to będzie dla ludzi z ADHD (ale nie tylko) ^^


A PS to co? :D Tak ja też widziałem tą scenę :) No niby fajne, no ale ile trzeba ćwiczyć to skakanie... a 1 tricku PS można się nauczyć w 10 minut... Właśnie to w PS jest fajne, wcale nie trzeba chodzić na jakieś 3 godzinne treningi (no nie uwierze, że oni w domu machają tymi skakankami i sami się nauczyli tak :> ), można się tego szybko nauczyć, chociaż trzeba przyznać, że nauka niektórych tricków to masakra :)

Hut - |31 Gru 2009|, o 13:29

"Phantasm" napisał/a:
A PS to co? :D Tak ja też widziałem tą scenę :) No niby fajne, no ale ile trzeba ćwiczyć to skakanie... a 1 tricku PS można się nauczyć w 10 minut... Właśnie to w PS jest fajne, wcale nie trzeba chodzić na jakieś 3 godzinne treningi (no nie uwierze, że oni w domu machają tymi skakankami i sami się nauczyli tak :> ), można się tego szybko nauczyć, chociaż trzeba przyznać, że nauka niektórych tricków to masakra :)

jak chodzilem do podstawowki to przez 2 albo 3 sznurki skakaly na przerwie, wiec fundamentale pewnie tez nie sa trudne ;d

KhaDori - |31 Gru 2009|, o 18:05

No, generalnie to raczej dla krejzi nasteczek, jeśli chcesz sobie poskakać to skacz sam, lepszy efekt no i to jest dla prawdziwych facetów a nie ;d.
tatitoruti - |5 Maj 2013|, o 00:18

widzialem film wskakuj juz dawno postanowilem wpisac sobie double dutch polska w google i gdzie trafilem :D fajna zajawka bardzo malo popularna w polsce chcialem kiedys tak skakac ale ciezko znalezc ekipe xd

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group