Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Co polecacie na początek???
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Długopisy i inne takie - Co polecacie na początek???

Andzia - |30 Cze 2009|, o 14:13
Temat postu: Co polecacie na początek???
Witajcie
Mam pytanie: Jak zacząć swoją "przygodę" z Długopisami???
Chciałabym zopatrzyć się w "pena" dla początkujących, myślałam o Comssie, ale jak się do tego zabrać???
W co się zaopatrzyć???

Chlebny - |30 Cze 2009|, o 14:18

na początek poleciłbym Ci coś ciężkiego, np. Stylish Pirat (kosztuje około 25zł) a można z niego zrobić też Line Style moda. czyli mod lekki i ciężki a kosztuje tyle co dwie ComSSy. możesz też wziąć ołówek i włożyć na niego 2 gumki z długopisów, byle takie same i już możesz zacząć swoją przygodę z PenSpinningiem
Czesio - |30 Cze 2009|, o 14:21

Ja ci radze jednego z tych modow:
- RSVP MX (16zł)
- Metal Comssa (25zł)
- BusterCYLa (45zł)

Hut - |30 Cze 2009|, o 14:23

Comssa, nawet w wersji metal bedzie dla ciebie za lekka. Do nauki fundamentali, szczegolnie TA polecam ci Stylisha. Nie bierz narazie zadnych niesymetrycznych modow np RSVP bo zdecydowanie trudniej bedzie ci cos zrobic ;)
Maniek - |30 Cze 2009|, o 14:24

http://forum.penspinning....?t=1211&start=0

Jak najbardziej polecam Comsse, musisz być jednak przygotowana, że jedyną możliwością jej zdobycia jest kupno od innego użytkownika portalu. Jeśli szukasz moda, którego złożysz z części dostępnych w Polsce to polecam Stylish Pirata, czy Żółtego autorstwa Pariego.

Przy okazji polecam zajrzeć w dział Recenzje :wink:
Zamykam.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group