Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Pochwale sie
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Pokaż co potrafisz - Pochwale sie

porywacz__zwlok - |23 Wrz 2008|, o 18:15
Temat postu: Pochwale sie
ja umiem tylko tyle


http://pl.youtube.com/watch?v=Xr4dyes14so



:mrgreen:

sp3cu - |23 Wrz 2008|, o 18:21

Mam takie pytanie, po co zakladasz nowy temat jesli jest teamt "pokaż co potrafisz" i tam sie takie filmy wstawia,a przede wszystkim chyba powinnienes nagrac film jak bedziesz umial nieco wiecej.
sp3cu - |23 Wrz 2008|, o 18:34

Ty też nie jesteś moderatorem i mnie nie pouczaj
Eddie - |23 Wrz 2008|, o 19:06

skoro nie ma Rarki
to lepszym rozwiązaniem jest powiedzenie temu użytkownikowi, aby usunął temat i po sprawie

Gooral - |23 Wrz 2008|, o 19:28

Regulamin zabrania mi używania wulgaryzmów, ale tak czy siak ZAMKNIJCIE SIĘ. I temat przy okazji.
/me przyznaje rację Krupowi i Cienkiemu, a reszcie mówi, że są jak jego nauczycielka od polskiego (nie, to nie jest pochwała)

Zaliwaja - |23 Wrz 2008|, o 20:16

Oto przykład tematu który udowadnia to, że powinniśmy mieć więcej moderatorów na forum. A ja dobrze radzę, niech nikt tu już nic nie pisze, jeśli nie ma nic do dodania, a wiem że tak jest, bo będą leciały warny.
Śledź - |23 Wrz 2008|, o 21:02

Nie będę dochodził kto ma rację, kto uprawnienia, kto staż. Dostajecie po warnie. Nie pasuje to do dantego proszę zgłaszać niesprawiedliwość.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group