Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - MeBeam
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Opinie, pytania i prośby, pomysły (Opinions & requests) - MeBeam

Dercen - |14 Lip 2008|, o 16:30
Temat postu: MeBeam
Zwracam się z uprzejmą prośbą o umieszczenie linku do kanału mebeama: http://www.mebeam.com/pppl w dziale Portal obok adresu kanału IRC.
Jednocześnie byłbym wdzięczny o zakazanie pod groźbą warna podawania tego adresu w SB. Osobiście czuję głębokie zdenerwowanie widząc po raz x^n ten sam link.

To by było na tyle. Mam nadzieję, że moją opinię podzielają inni użytkownicy.

Gildor - |14 Lip 2008|, o 16:33

Tak! Pod karą bana! No dobra, warn wystarczy :F Zaczyna mnie lekko denerwować, jeśli co 5 min ktoś napisz ten adres w SB :/
I za umieszczeniem adresu na głównej też jestem. Spamu mniej będzie ;f

Cienki - |14 Lip 2008|, o 18:09

Na głównej i na forum, tam gdzie są linki do IRCa, PSpedii i Portalu.
Fuco - |14 Lip 2008|, o 18:48

mmm ale ten link w SB ludzie dają po to, żeby zasygnalizować, że ktoś w tej chwili tam siedzi, bo domyślam się, że każdy zna juz adres na pamięć.

podobno jest mozliwość dodania mini video chatu na stronę internetową, gdyby dać coś takiego na portalu byłoby wiadomo czy ktoś tam siedzi itp.

Dercen - |14 Lip 2008|, o 19:07

Cytat:
mmm ale ten link w SB ludzie dają po to, żeby zasygnalizować, że ktoś w tej chwili tam siedzi, bo domyślam się, że każdy zna juz adres na pamięć.


No to jak chcą koniecznie zasygnalizować to do jasnej cholery nie mogą po prostu napisać coś w stylu: "Zapraszam na mebeama" a nie wpisywać po raz 100 ten sam link do to się zrobiło wkur*****ce.

Zaliwaja - |14 Lip 2008|, o 19:35

Pamiętacie pewnie jak któregoś dnia zostaliście zaspamieni linkami do IRCa. Myślałem że każdy zrozumie aluzję do mebeama i jakie to jest wkurzające, ale widać nie. A póki nie będzei gdzieś zapisany link do mebeama każdy będzie go podawał jak będzie chciał z kimś pokręcić.
Hakan - |15 Lip 2008|, o 10:40

Dobra, co to jest to: http://www.mebeam.com/pppl ? Kanał, chat, videochat, kanał videochatu, z kamerą wśród zwierząt?
Fuco - |15 Lip 2008|, o 10:52

yyy... to jest taki videochat, wchodzimy tam, żeby "razem" pokręcić do kamerki ^^ takie wirtualne meetingi.

czyli coś w stylu "z kamerą wśród zwierząt" xD

Hakan - |15 Lip 2008|, o 11:48

Done.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group