Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: strlen() expects parameter 1 to be string, array given in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 292

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Karolek + UPSB
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

OFFTOP - Karolek + UPSB

Rarka - |25 Mar 2008|, o 12:29
Temat postu: Karolek + UPSB
http://img89.imageshack.us/my.php?image=caepp0.jpg

Karolek zwany masta blasta (http://forum.penspinning.pl/profile.php?mode=viewprofile&u=900) popisuje się na UPSB.
Ja rozważam bana. Admini coś z tym zrobią mam nadzieję.
Musiałem się za niego wstydzić i usprawiedliwiać na ircu...

Tratto - |25 Mar 2008|, o 12:32

sprostowales to co on powiedzial?? boze jaki wstyd...
moim zdaniem powinien dostac i tu i tam bana ;/

MadEye - |25 Mar 2008|, o 12:33

Sądzę, że nie możemy tolerować tego by ktoś psuł nam wizerunek takimi gówniarskimi wybrykami. Proponuję zakaz pisania na dwa miesiące.
Gooral - |25 Mar 2008|, o 12:34

Nie pozostaje nic innego jak ban.
Cienki - |25 Mar 2008|, o 12:37

lol :D niezle sobie nagrabił
na dodatek sie pokłocił z Teddym :P bo on napisal 100 postow i Masta zarzucil mu spammerstwo :P serię "świetnych" komentarzy mozna zobaczyc na ich profilach :P
co prawda tez uwazam Teddy'ego za jakiegos idiote ale coz poradzisz...

Geno - |25 Mar 2008|, o 12:37

IMO dostaje bana, i jak sie da to na zakres IP:)


@down odezwał sie-.-

Tratto - |25 Mar 2008|, o 12:40

no jak juz ma dostac bana to na ip bo jak nie to sobie zrobi drugie konto i bedzie nas mial w d**ie... sory

Rad udzielasz a pojęcia o tym nie masz co już pokazałeś nie raz.

Gooral - |25 Mar 2008|, o 12:45

To wtedy będziemy go banowali dopóki, dopóty mu się nie znudzi.
Tratto - |25 Mar 2008|, o 12:46

no dobra ale jak zrobi drugie konto to sie nie przyzna ze to on... chociaz jak bedzie ci sie chcialo go banowac za kazdym razem to jak chcesz ;] pozdro

@2xdown: dobra ;] ponioslo mnie troche bo mnie wnerwil

Gooral - |25 Mar 2008|, o 12:52

Ale zawsze możemy sprawdzić jego IP...
Nawet jak nie będzie sie nam chciało to czego się nie robi dla dobra PPP. :lol:

Rarka - |25 Mar 2008|, o 12:53

Spokojnie, coś poradzimy. Tratto szczególnie ty się nie martw...
Maniek - |25 Mar 2008|, o 13:15

Ojej.. Koles sie objaral, popil sobie czy na prawde jest taki gópi? Ale co mozna oczekiwac od osoby ktora nosi pokemonowe nicki M4st4Blasta co to w ogole jest? Narobil siary, w dodatku obrazil innych pen spinnerow, a chamstwa chyba nie tolerujemy. Nie jestem od wymierzania kar, ale na pewno jakas mu sie nalezy. Na pewno stracil juz resztki szacunku, ktory tutaj mial..
Rarka - |25 Mar 2008|, o 13:16

Dobra, bez przesady już.
Kto jeszcze będzie pisał, że bana mu, to właśnie dla niego warny polecą.
Spokojnie poczekajcie, bo jak sami wyzywacie, to wcale nie jesteście lepsi od niego.

@down: powiedziałem coś...

Dercen - |25 Mar 2008|, o 13:18

Żałosne... :mad:

Zmieńcie mu nick na PPP na "największy n00b", albo bardziej noobowsko: "najwienkrzy n00bek" :lol:

Tępić trolla!

@up
Jak pisałem tego posta to nie widziałem jeszcze tego nade mną.

Śledź - |25 Mar 2008|, o 17:32

A moim zdaniem nie powinniśmy nic robić. Na PPP nie zrobił syfu tylko na UPSB, niech tam go banują jak chcą. Rarka też popełnił błąd uprawiedliwiając go, trzeba było się do niego nie przyznawać po prostu.
Seihe - |26 Mar 2008|, o 10:36

Ja tam proponuje się do niego nie przyznawać
Dercen - |26 Mar 2008|, o 14:33

"sebciu" napisał/a:
Ja tam proponuje się do niego nie przyznawać

I co by to dało, kto by chciał to wystarczy jeden klik na jego profil i widać jak na dłoni:

Kod:
Personal Info
karOlek1325
Newcomer
13 years old
Male
Bialystok,Poland

i jego ostatni post:
Cytat:
Hi!
I'm karOlek1325/Masta Blasta from PPP, I'm polish penspinner. I've been spinning since 4 IX 07 (fourth of september 2007). I've started in Poland championship, but I lose in 1st round. I don't have any ps vids on internet, because I don't good webcam to film it. I'll buy new next week and "ll try film my 1st solo . I' "inventor" of the pen spinning records channel on Youtube.
Nice to meet everyone.


Malutki OFFTOPik:

Najbardziej dla mnie żenujące jest to zdanie:
I've started in Poland championship, but I lose in 1st round.
(Startowałem w Mistrzotwach Polski, ale odpadłem w pierwszej rundzie.)

Żenujące jest to, że chwali się z brania udziału w MP, choć poza zgłoszeniem się do nich nic nie zrobił. Nawet comba nie nagrał tylko stchórzył i oddał walkowerem.

EOOT

IMHO dobrze że Rarka przyznał się i przeprosił/tłumaczył się za naszego kochanego karOlka/Masta Blastę bo w innym wypadku rozniosła by się wieść o tym jakie podejście/stosunek do innych ma całe PPP.

Śledź - |26 Mar 2008|, o 15:58

Taka mała propzycja, jeśli ktoś ma znajomości na UPSB (przemo...) to może by zasugerować aby utworzyli grupy boardów i dali w nich moda komuś zaufanego, ten ktoś selekcjonowałby userów od nas, którzy mogli by nas reprezentować na arenie międzynarodowej, żeby potem nie było wybryków i niedomówień.

Zaznaczam, grupę nie kategorię forum!

Rarka - |23 Kwi 2008|, o 12:28

http://www.upsb.info/foru...867&#entry82867
Hakan - |23 Kwi 2008|, o 12:50

And?

To tam nie tutaj, na UPSB tez jest administracja i moderatorzy...

EnteR - |23 Kwi 2008|, o 13:28

ja popieram pomysł z banem
Cienki - |23 Kwi 2008|, o 15:41

"Hakan" napisał/a:
To tam nie tutaj, na UPSB tez jest administracja i moderatorzy...


Hakan to nie chodzi o to że robi flejma a regulamin tego zabrania tylko on nam po prostu robi siarę!

Tvister - |23 Kwi 2008|, o 17:08

Znowu zrobił wioske na UPSB. Znowu mu wygarniemy. Znowu powstanie temat "Przepraszam".

"Masta Blasta" napisał/a:
Zrozumiałem swoje błędy i będę starał się już ich nie popełniać.


Jednak za słabo się starasz IMO.

Gooral - |23 Kwi 2008|, o 17:10

Powtórzę słowa Rarki z 1 strony:
Cytat:
Dobra, bez przesady już.
Kto jeszcze będzie pisał, że bana mu, to właśnie dla niego warny polecą.
Spokojnie poczekajcie, bo jak sami wyzywacie, to wcale nie jesteście lepsi od niego.


IMO administracja zrobi co uważa za słuszne i nie ma co gadać na ten temat.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group