Warning: strlen() expects parameter 1 to be string, array given in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 292

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Teleranek
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Społeczność - Teleranek

dante - |24 Lut 2008|, o 07:48
Temat postu: Teleranek
Dostałem kolejnego maila z mediów tym razem TVP1

Kod:
Współpracuję z Redakcją programu dla młodzieży "Teleranek" i jestem zainteresowana zrobieniem materiału filmowego nt Waszego hobby. Chcialibyśmy powiedzieć w nim o tym, co to jest penspinning?, skąd przywędrował do Polski?, jak nauczyć się niektórych tricków?, itp. Czy bylibyście zainteresowani? Czy moglibyście polecić mi i udostępnić namiary na jakichś najlepszych młodych penspinnerów? A może w najbliższym czasie szykuje się jakaś impreza/zawody związane z penspinningiem, na który moglibyśmy przyjechać z kamerą?

studio jak i nagrywanie felietonów do Teleranka odbywa się oczywiście w Warszawie.

Poproszę też o podanie telefonu do Was - łatwiej będzie nam się komunikować :)

Pozdrawiam - Karolina Bik - Teleranek


Czy ktoś z Warszawy chce wystąpić w programie?

Pari - |24 Lut 2008|, o 09:28

To jakieś zatrzęsienie albo wysyp propozycji :)
Gooral - |24 Lut 2008|, o 10:40

A może po prostu nasze 5 minut, które trzeba dobrze wykorzystać?
Maniek - |24 Lut 2008|, o 11:25

Kiedy to bedzie? :wink:
@down:
Przylaczam sie do pytania Cienkiego :wink:

Cienki - |24 Lut 2008|, o 11:28

a musi byc ktos koniecznie z WWA?
Tratto - |24 Lut 2008|, o 11:36

nono kolejna szansa i trzeba ją wykorzystać... tylko czy znajdzie się ktoś z WaWy albo będzie mógł przyjechać ;/ z tych lepszych to Kruk tylko do głowy mi przyszedł bo z WaWy jest...
Fuco - |24 Lut 2008|, o 11:42

kolejna świetna okazja do zareklamowania penspinningu! ja osobiście jestem z Olsztyna, poza tym jestem raczej kiepski. ale czekam na teleranek! dajcie znać kiedy to będzie [o ile ktoś się zgłosi].

btw: przychodzi mi na myśl temat: Meeting w Warszawie

Routtuqe - |24 Lut 2008|, o 22:15

Niech oni do nas przyjadą oczywiście do krk tam są najlepsze imprezy i najlepsza atmosfera więc niema lepszego miejsca na nagranie materiału :) :P
Zaliwaja - |24 Lut 2008|, o 22:25

Gdzie tam do was TV ma przyjechać jak u was z galerii wypędzają :D
Tratto - |25 Lut 2008|, o 14:22

"Routtuqe" napisał/a:
Niech oni do nas przyjadą oczywiście do krk tam są najlepsze imprezy i najlepsza atmosfera więc niema lepszego miejsca na nagranie materiału

"dante" napisał/a:
studio jak i nagrywanie felietonów do Teleranka odbywa się oczywiście w Warszawie.

nie da rady tak wyraźnie zaznaczyli że ma być w WaWie

Gregorooo - |25 Lut 2008|, o 15:02

Cytat:
nie da rady tak wyraźnie zaznaczyli że ma być w WaWie


to byla tylko propozycja...skad wiesz moze przyjada napisali tez :

"dante" napisał/a:
A może w najbliższym czasie szykuje się jakaś impreza/zawody związane z penspinningiem, na który moglibyśmy przyjechać z kamerą?


Wiec wystarczy czytac calosc ze zrozumieniem ;p

A swoja droga mogliby wlasnie przyjechac do Krk zeby cos nagrac bo chyba teraz tam wczesniej odbedzie sie jakis meeting bo w Warszawie byl ostatnio a chyba co tydzien nie beda robili....

"Cienki" napisał/a:
a musi byc ktos koniecznie z WWA?

Jezeli zaplacisz sobie za dojazd to chyba moze byc z poza ale najlepiej jakby Dante napisal cos na ten temat i date mniej wiecej....

@down :
jak dobrze pamietam byl w ta sobote ;)

gumix - |25 Lut 2008|, o 18:34

nie bardzo w krk nie mamy żadnego meetingu planowanego w najbliższym czasie a w wawie i owszem ;)
Geno - |28 Lut 2008|, o 08:23

Powiem tak:

Parcie na szkło mi już przeszło... ale jak nikogo nie będzie, i Żeli sie zgodzi pojechać, to ew. moge pojechać z nim... ale to tylko w ostateczności. No i jeżeli reszta wyrazi na to zgode:)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group