Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - W ile powinna przyjść przesyłka z penfactory?
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

OFFTOP - W ile powinna przyjść przesyłka z penfactory?

Damjanp06 - |7 Maj 2013|, o 15:32
Temat postu: W ile powinna przyjść przesyłka z penfactory?
Ktoś może zamawiał? Ja zamówiłem tydzień temu i jeszcze nie dostałem :( codziennie zaglądam do skrzynki po kilka razy i nic. Wiem że był długi weekend ale no bez przesady
Banan - |7 Maj 2013|, o 15:51

Ale wiesz, że zamówienia Pari przyjmuje Wtorek i Piątek? Czyli jak zamówiłeś we Wtorek Wieczorem koło 19 na przykład, to wysłał to w Piątek, powinna przyjść dziś, maksymalnie jutro
Q kiedy zamówiłeś?

Tsuguri - |7 Maj 2013|, o 17:21

Ostatnio był długi weekend ;) Bardzo prawdopodobne, że jeśli nie zdążył wysłać we wtorek tydzień temu, to wysłane dopiero dzisiaj :)
Damjanp06 - |7 Maj 2013|, o 18:38

-_- faktycznie dopiero dzisiaj został wysłany mój mod :( a ja tak nie mogę się doczekać
Kowalski - |7 Maj 2013|, o 18:41

Jeśli masz konto na PensFactory to wejdź w "Panel użytkownika" potem " Moje zamówienia" i zobacz czy już jest wysłana :) Powinna iść 2 dni.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group